Kim jest Ines de Ramon? To nowa dziewczyna Brada Pitta

Tajemnicza Ines de Ramon: Kim jest kobieta, która skradła serce jednego z najwybitniejszych aktorów XXI wieku?

Piękno i urok Ines de Ramon

Piękna dojrzała kobieta o oliwkowej karnacji i czekoladowych włosach. W Ines de Ramon ciężko się nie zakochać, a jej uroda znajduje ukojenie w sercach kolejnych wybitnych aktorów.

Ines de Ramon – kim jest?

O Ines de Ramon nie mówi się za wiele. Z kilku źródeł wiadomo, że 34-latka szwajcarskiego pochodzenia jest wiceprezeską marki biżuteryjnej Anita Ko, firmy bazującej w Los Angeles, która specjalizuje się w wyrobach z diamentów i złota. Ubiera takie gwiazdy jak Katy Perry czy Kendall Jenner, a na Instagramie obserwuje ją ponad 200 tysięcy użytkowników. Wcześniej pracowała na stanowiskach w dziale biżuterii Christie’s oraz w De Grisogono, więc ma duże doświadczenie na tej płaszczyźnie.

Popularność w mediach przyniósł jej jednak związek małżeński z bohaterem bestsellerowej serii „Pamiętniki wampirów” Paulem Wesleyem. Trwał 3 lata i oficjalnie zakończył się w 2022 roku.

Życie prywatne Ines de Ramon

Prywatnie? Lubi długie spacery ze swoim psem Greggim oraz wspinaczki po wzgórzach. Ze względu na dorastanie niedaleko Jeziora Genewskiego, mówi w czterech językach: angielskim, włoskim, francuskim oraz niemieckim.

Ines nie posiada publicznego Instagrama, a jej prywatne konto, które zrzesza 80 tysięcy obserwujących (najbliżsi znajomi?), jest zablokowane dla szerszej publiczności. Co ciekawe, jej fanowskie konto obserwuje zaledwie 2,5 tysiąca fanów. Czy jej kariera w mediach nabierze rozpędu po upojnym romansie w ramionach ikony kina Hollywood?

Ines de Ramon – Dziewczyna Brada Pitta

Nowa miłość Brada Pitta

Po nieudanym związku z Jennifer Aniston oraz wieloletniej relacji z Angeliną Jolie, Brad Pitt postanowił ustatkować się na nowo. 60-letni aktor oraz bożyszcze swojego pokolenia na wybrankę serca wybrał Ines de Ramon. Według licznych źródeł para miała spotykać się już od 2022 roku, jednak dopiero ostatnio zyskała zainteresowanie mediów.

Wspólne chwile Brada i Ines

Zakochani spędzali razem rozpoczęcie Nowego Roku podczas wakacji w Cabo San Lucas w Meksyku, aby następnie zacząć pojawiać się wspólnie na branżowych imprezach. Brad i Ines wzięli udział w 12. dorocznej gali Art+Film LACMA w Los Angeles, jednak nie pozowali razem do zdjęć i raczej unikają fleszy aparatów.

Ostatnio zostali przyłapani jednak w objęciach podczas romantycznego spaceru na plaży Santa Barbara, ubrani cali na biało i rozkoszując się swoim towarzystwem. Czy związek okaże się jednak na tyle poważny, by obydwoje chcieli pochwalić się nim ze światem? Być może dowiemy się tego wkrótce.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz