Kim jest Agnieszka Stępyra (@nissiax83)

Agnieszka Stępyra (@nissiax83), aktualnie mieszkająca w Nowym Jorku, to jedna z pierwszych polskich vlogerek – swój kanał prowadzi od 4 lat.

„Kiedyś na forum internetowym trafiłam na wideo przedstawiające pokój amerykańskiej nastolatki. Z ciekawości sprawdziłam inne filmy autorki i tak odkryłam urodowy świat YouTube’a.” – tak mówi o swoich początkach Agnieszka Stępyra (@nissiax83).

Dla vlogerki nie ma urodowych tabu, na swoim koncie na Youtubie odpowiada na najbardziej intymne pytania swoich internautek. Pryszcze, depilacja intymna, pocenie się – tutaj dowiesz się na ten temat wszystkiego. I mimo, że Agnieszka Stępyra (@nissiax83) mieszka w USA, to bardzo często pokazuje kosmetyki dostępne w Polsce. Największym zainteresowaniem na koncie vlogerki cieszą się filmiki o pielęgnacji twarzy, zwłaszcza cery trądzikowej.

Na codzień vlogerka pracuje w salonie kosmetycznym w Nowym Yorku. „Stać mnie na zakup nowej kamery lub większej ilości kosmetyków, ale vlog nie jest w stanie zastąpić mi przychodów z pracy” – mówi Agnieszka Stępyra (@nissiax83).