Kiedy odbywają się promocje w perfumerii Sephora?

Promocje w Sephora to prawdziwa gratka dla wszystkich fanek kosmetyków. Kiedy zaczynają się wyprzedaże w popularnej perfumerii? I co warto kupić na promocji?

Black Frifday w Sephora

Każdego roku w ostatni piątek listopada możesz skorzystać z rewelacyjnych promocji w perfumerii Sephora. Black Friday to od długiego czasu najważniejsze święto tej marki. Jest to także dzień, na który czekają wszystkie fanki markowych kosmetyków. Perfumy, produkty do makijażu oraz specyfiki do pielęgnacji można wtedy kupić z gigantycznymi zniżkami. I co ważne! Oferta wcale nie obowiązuje tylko przez ten dzień. Sephora co roku przedłuża czas obowiązywania zniżek o kilka dni. Przed rokiem promocje były aktywne do niedzieli, natomiast dwa lata trwały przez cały tydzień!

Wyprzedaż zimowa w Sephora

Okres po świętach to czas wielkich wyprzedaży w Sephora, a promocje są naprawdę atrakcyjne i bez haczyków typu „obowiązuje, jeśli zrobisz zakupy za min 100 zł lub kupisz co najmniej dwa produkty”. To czas promocji, która jest tak wysoka tylko raz w roku. Zakupy można zrobić z rabatem 25%, a czasem nawet i 30%. Promocja obejmuje kosmetyki oraz akcesoria do makijażu.

Promocja 3 za 2 w Sephora

Choć Sephora cenowo może wydawać się nieco droższa niż marki sprzedawane np. w Rossmannie, Hebe czy Super Pharm, to regularnie można natrafić tam na promocje. Jest to zazwyczaj rabat 20-25% na kosmetyki marki Sephora lub też promocja 3 za 2, co oznacza, że przy zakupie trzech kosmetyków do makijażu lub pielęgnacji ten najtańszy produkt kosztuje tylko 1 zł.

Promocje na urodziny Sephora — okazje dla solenizantów

Wiele marek przygotowuje dla swoich klientów gratisy, zniżki i promocje z okazji urodzin, dlatego warto przy okazji zakładania konta w sklepie uzupełniać do końca swoje dane, w tym daty urodzin. Również Sephora oferuje takie prezenty Klubowiczkom, które posiadają kartę stałego klienta. Są to np. mini cienie do powiek, mini zestaw róży do policzków.

Sephora gazetki promocyjne

Warto również zaglądać regularnie do gazetek promocyjnych oraz katalogu Sephora, które informują, w jakich dokładnie dniach obowiązuje dana promocja. Możesz też poszukać informacji o aktualnych promocjach na stronie internetowej perfumerii. Można tam znaleźć wiele przecenionych aktualnie produktów.