Kiedy możemy liczyć na wyprzedaż w Bershka?

Wyprzedaż to dobry moment na upolowanie rzeczy w okazyjnej cenie. W niektórych sklepach przeceny mogą sięgać nawet 60%. Kiedy możemy liczyć na wyprzedaż w Bershka?

Co można kupić w Bershka? Kim są odbiorcy marki?

Fanów marki Bershka jest wielu, co potwierdzają tłumy goszczącego każdego dnia w sklepach tej popularnej hiszpańskiej sieciówki. Podczas wyprzedaży tłumy są jeszcze większe, a w kolejce do przymierzalni stać można nawet godzinami. Jest to zwykle opłacalne, bowiem nikt raczej nie wychodzi z pustymi rękoma. Co możemy kupić w Bershka? Kim są odbiorcy tej marki?

W sklepach Bershka można kupić ubrania modne, dobrze wykonane, szyte z dobrej jakości materiałów, i co najważniejsze – niedrogie. To istotna informacja szczególnie dla osób, które mają mocno okrojony budżet. Marka oferuje także buty, torebki oraz innego rodzaju dodatki. Na ich jakości z pewnością się nie zawiedziemy.

W Bershce kupują najczęściej osoby młode, które lubują się w modowych trendach. Trzeba przyznać, że marka podąża za gustami oraz potrzebami swoich odbiorców. W sklepie można znaleźć mnóstwo różnych kolekcji, rozłożonych w różnych strefach – od mody codziennej do mody sportowej. Oczywiście znajdziemy tu także ubrania klasyczne oraz designerskie.

Bershka powstała w roku 1998 i należy do grupy Inditex. Zaledwie w ciągu dwóch lat otwartych zostało ponad sto punktów sprzedażowych marki, co śmiało można nazwać ogromnym sukcesem. Obecnie Bershka może się pochwalić ponad tysiącem sklepów na ponad siedemdziesięciu rynkach. W całej grupie Inditex stanowi aż 9% przychodów.

Bershka — wyprzedaż

Jeśli lubicie kupować w sklepach Bershka, na pewno interesuje Was, kiedy marka organizuje wyprzedaże oraz promocje. Możecie dowiedzieć się o tym, sprawdzając gazetki promocyjne, które publikowane są w Internecie oraz w licznych magazynach czy też prasie. Warto także zaglądać na stronę internetowa Bershka i sprawdzać media społecznościowe. Kolejną opcją są specjalne dni w roku, jak np. Black Friday, podczas którego możemy zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy. Oczywiście wyprzedaże organizowane są także po każdym zakończonym sezonie, kiedy to wyprzedawane są rzeczy z minionych kolekcji. Zimą taniej kupimy rzeczy letnie i odwrotnie. To dobry sposób na zakup np. kurtki zimowej, która spokojnie może przeczekać w szafie na odpowiednią porę.

Wyprzedaż Bershka to możliwość „upolowania” prawdziwych okazji, dzięki którym jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporo pieniędzy. To cieszy każdego, niezależnie od posiadanego budżetu.