Kelly Brooke ma idealne wymiary kobiecej sylwetki

Według badań przeprowadzonych przez amerykańskich naukowców, tylko jedna kobieta na świecie ma idealne wymiary kobiecej sylwetki. Jest to Kelly Brooke.

Kelly Brooke to angielska modelka, aktorka i prezenterka telewizyjna. Jako modelka zaczęła pracować w wieku 16 lat, po wygranym konkursie piękności. W wieku 18 lat otrzymała propozycję poprowadzenia programu MTV dla nastolatek. W roku 1999 współprowadziła program „The Big Breakfast”, a w 2005 prowadziła reality show „Love Island”. Wystąpiła w wielu filmach, m.in. „Rozpruwacz: List z Piekła”, „Włoska robota”, „Jak usidlić faceta”, „W piekielnym słońcu”, „Morska opowieść”.

Naukowcy z Uniwersytety w Teksasie stworzyli wzór matematyczny, który wyliczył idealne wymiary kobiecej sylwetki. I wszystko wskazuje na to, że nie są to z pewnością wymiary 90-60-90.

Aby obliczyć idealne wymiary kobiecej sylwetki, naukowcy założyli, że obwód talii powinien liczyć 3/4 obwodu klatki piersiowej, a obwód bioder powinien być o 1/3 większy niż obwód talii. Na tej podstawie stwierdzono, że idealne wymiary to 99-71-94, a Kelly Brooke spełnia te kryteria! Przy czym należy zwrócić uwagę, że ma ona jedynie 168 cm wzrostu.

Jak widać, nie trzeba mieć wychudzonej sylwetki modelki, żeby wyglądać idealnie.