Kącik kawowy – serwuj pyszną kawę na wynos i zarabiaj!

W 2021 roku aż 49% Polaków deklarowało picie kawy poza domem, a 25% konsumentów wyznało, że wydaje na to więcej niż 50 zł każdego miesiąca. W sprzedaży kawy na wynos tkwi duży potencjał. Wykorzystaj go, wybierając wynajem gotowego kącika kawowego dla biznesu!

Podsumowanie:

  • Kawa to codzienność większości z nas. Regularnie sięgamy po nią nie tylko w domu i biurze, ale szukamy jej też „na mieście”. Wykorzystaj to do rozwoju swojego biznesu!
  • Wynajem profesjonalnego kącika kawowego jest rozwiązaniem stworzonym z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą włączyć do swojej oferty sprzedaż kawy na wynos.
  • W ramach usługi wynajmu kawowego kącika otrzymujesz kompleksowo wyposażoną, nowoczesną strefę kawową, gotową do komercyjnego wykorzystania. W zamian opłacasz miesięczny czynsz i zobowiązujesz się do regularnego zakupu kawy od tego samego dostawcy.

Niech Twój lokal wypełni się zapachem kawy

Piękny aromat świeżo zmielonych ziaren lub dopiero co zaparzonej kawy docierający do klientów tuż po przekroczeniu progu… Coś pięknego, prawda? Teraz możesz stworzyć taką atmosferę w swoim sklepie, budując pozytywne doświadczenia gości z Twoim lokalem, zwiększając konkurencyjność swojego biznesu, a docelowo odnotowując zwiększoną sprzedaż. I nie musisz mieć ani dużego budżetu na inwestycję, ani kończyć kursu baristycznego. Wystarczy profesjonalny kącik kawowy, który dziś możesz z łatwością wynająć np. u Tchibo Coffee Service – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w tworzeniu kawowych rozwiązań dla przedsiębiorców.

Czym jest kącik kawowy?

Kącik kawowy (https://www.tchibo-coffeeservice.pl/rozwiazania-dla-biznesu/dla-stacji-benzynowych-i-sklepow/) to samodzielna i kompleksowo wyposażona strefa, w której klient może – bez pomocy pracownika lokalu – przyrządzić swoją ulubioną kawę na wynos. Składa się bowiem na nią nowoczesny, automatyczny ekspres do kawy, ziarna i wszystkie dodatki potrzebne do przygotowania napoju odpowiednego do zabrania ze sobą (tj. kubki, wieczka, mieszadełka, cukier w saszetkach, syropy smakowe). Całość przyjmuje formę minimalistycznego, schludnego mebla, który z łatwością włączysz w ciąg ekspozycyjno-sprzedażowy. Potrzebujesz zaledwie około 1 m2 wolnej przestrzeni i dostęp do energii elektrycznej.

Jak zdobyć profesjonalny kącik kawowy?

Jednym ze sposobów jest samodzielne zaprojektowanie takiej strefy i jej wyposażenie. To jednak czasochłonne i kosztowne zajęcie. Znacznie łatwiej będzie Ci wynająć gotowe stoisko z kawą. Taką usługę oferuje kilka firm na polskim rynku, w tym Tchibo Coffee Service. W ramach współpracy opłacasz miesięczny czynsz i zobowiązujesz się do regularnego zakupu określonej ilości kawy, a w zamian otrzymujesz nie tylko kącik kawowy gotowy do użytkowania, ale też wsparcie merytoryczne i techniczne, w tym bezpłatny montaż i serwis.