Jakie paznokcie ślubne z cyrkoniami wybrać i co musisz o nich wiedzieć?

Lubisz paznokcie z cyrkoniami? Czy takie stylizacje nadają się na ślub? Jak je zrobić? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym poradniku.

Paznokcie ślubne z cyrkoniami dla Ciebie

Każda panna młoda ma przed sobą wiele trudnych, lecz bardzo ważnych wyborów – chodzi tu rzecz jasna nie o wybór partnera czy miejsca na wesele, a swoją kreację, fryzurę czy paznokcie. Każdy z tych elementów w niebagatelny sposób wpływa na finalny efekt, a przecież tego wyjątkowego dnia chcesz prezentować się zjawiskowo i niebanalnie. Dlatego też dość oryginalnym i naprawdę dobrym pomysłem na stylizację paznokci jest wybór hybrydy z cyrkoniami. W sieci jest bogaty wybór zdobień, dzięki czemu bez trudu znajdziesz coś na miarę Twoich oczekiwań i nastawienia. Paznokcie ślubne z cyrkoniami będą prezentowały się naprawdę rewelacyjnie i wyróżnią Cię z tłumu. Przekonaj się, jak wiele możliwości już na Ciebie czeka! Postaw na eleganckie błyskotki, dzięki którym w ten jedyny w swoim rodzaju dzień poczujesz się pewniej i atrakcyjniej niż zwykle!

Paznokcie ślubne z cyrkoniami – czy są trwałe?

Przynajmniej w teorii takie paznokcie nie muszą być specjalnie trwałe. Wliczając przecież ślub, wesele i poprawiny, a także czas potrzeby na przygotowanie się panny młodej do tych wydarzeń, paznokcie ślubne z cyrkoniami powinny wytrzymać około 2-3 dni. Z drugiej jednak strony jakiekolwiek uszkodzenie raczej nie zostanie od ręki naprawione, a każda panna młoda swój własny ślub zalicza do bardzo intensywnego czasu pełnego wyzwań. Wszystko to sprawia zatem, że paznokcie ślubne z cyrkoniami powinny być odporne na uszkodzenia, a zarazem muszą się wprost rewelacyjnie prezentować.

Warto też na chwilę zatrzymać się przy paznokciach z cyrkoniami podczas „codziennych aktywności”. O rzeczywistej trwałości takiego manicure decyduje nie tylko sposób jego wykonania, lecz również to, w jaki sposób obchodzisz się z dłońmi. Dobrze po prostu choć odrobinę uważać, aby nie uderzać palcami czy paznokciami o różne powierzchnie.

W jaki sposób zrobić paznokcie ślubne z cyrkoniami?

Pierwszym krokiem jest oczywiście nałożenie bezbarwnego lakieru, następnie poczekaj, aż cała powierzchnia dokładnie wyschnie. Potem nałóż kolor podstawowy i w tym momencie możesz przejść do aplikacji cyrkonii. Najlepiej chwyć ją np. za pomocą drewnianego patyczka, a następnie całość pokryj utwardzaczem. Ta metoda ma jednak pewną wadę, bowiem cyrkonia może lekko matowieć z czasem.

Alternatywą jest nakładanie tego typu ozdób na zaschniętą warstwę lakieru. W takiej sytuacji konieczny jest oczywiście wysokiej jakości klej. Uważaj jednak, aby klej nie dostał się do płytki paznokcia, może bowiem ją zniszczyć. Oczywiście cyrkonie można też założyć podczas robienia manicure hybrydowego – całość wystarczy utwardzić pod lampą i nałożyć top. Prawda, że proste? Oczywiście, a do tego jakie efektowne! Nie wahaj się ani chwili i już teraz sprawdź, które paznokcie ślubne z cyrkoniami podobają Ci się najbardziej!