Jakie nakrycia głowy sprawdzą się latem 2022

Podczas upalnych letnich miesięcy nasze głowy są wyjątkowo narażone na szkodliwe działanie promieni słonecznych. W tym okresie warto zaopatrzyć się w stylowe nakrycie głowy, które nie tylko pozwoli zadbać o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, ale pozwoli nam wyglądać modnie. Kapelusze, czapki z daszkiem czy niezwykle modne w tym roku bucket hat to zdrowy i niezwykle stylowy wybór.

Wybierając czapkę lub kapelusz poza aspektami modowymi warto jednak zadbać o najwyższej jakości materiały, z których będą one wykonane. Muszą one bowiem być lekkie i przewiewne, aby zapewnić nam komfort użytkowania podczas wakacyjnych dni.

Bucket modny i ponadczasowy wybór

Niewielkich rozmiarów kapelusz z wąskim rondem, którego historia wywodzi się z Irlandii, gdzie używany był na początku przez rybaków. To nakrycie głowy, które zapewnia doskonałą ochronę przed słońcem i wygląda ponadczasowo. Może także być używany jako kapelusz plażowy i letni. Kapelusze bucket wyglądają bardzo oryginalnie, co sprawia, że świetnie nadadzą się dla osób, które chcą wyróżniać się z tłumu. Podobnie jak w przypadku innych nakryć głowy warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonany jest bucket. Ten wykonany z wysokiej jakości bawełny czy lnu, będzie nas cieszył przez kilka, jeśli nie kilkanaście sezonów.

Kapelusze turystyczne nie tylko na piesze wędrówki

Kapelusze trekkingowe to świetny wybór dla wszystkich, którzy kochają piesze wycieczki w upalne dni. Są to kapelusze lekkie i przewiewne, które doskonale sprawdzają się latem. Dostępne w sklepie https://www.sterkowski.pl kapelusze turystyczne bazują na 100% bawełnie i designie pozwalającym na zabezpieczenie przed promieniami słonecznymi. W kapeluszach turystycznych przede wszystkim lubują się miłośnicy wędkarstwa, myślistwa i górskich wycieczek, ale nie tylko. Są one również wspaniałym dodatkiem na co dzień i idealni uzupełnią każdą niebanalną stylizację.

Trendy na lato 2022

Najnowsze trendy modowe to przede wszystkim bogata kolorystyka i wygoda. Nie musimy już męczyć się w niewygodnych nakryciach głowy, a wręcz przeciwnie, powinniśmy postawić na jak najwyższą jakość materiałów, przewiewność i wygodę.

Bez względu na to, jaki model nakrycia wybierzemy, jednym z najważniejszych aspektów, które powinniśmy brać pod uwagę jest materiał, z jakiego jest ono wykonane. Wysokiej jakości bawełna czy len dadzą nam poczucie komfortu o jakim marzymy. Wybierając czapkę czy kapelusz wykonane z tego materiału nie musimy rezygnować z bycia modnym i stylowym, bo jest tak wiele różnych dostępnych modeli, że z całą pewnością każdy znajdzie coś interesującego. Firma Sterkowski to marka, która już od prawie stu lat tworzy mimo zmieniających się czasów, trendów i sytuacji, tworzy najwyższej jakości nakrycia głowy. Marka Sterkowski to synonim uporu, zamiłowania do mody, najwyższej jakości materiałów i wytrwałości pomimo przeciwności losu. Nakrycia głowy tworzone przez kolejne pokolenia cieszą się dużym uznaniem klientów w Polsce i za granicą.