Jakie dodatki pasują do niebieskiej sukienki?

Niebieski ma wiele odcieni, dlatego wybierając dodatki do niebieskiej sukienki należy skupić się na jej kolorze.

Do każdej niebieskiej sukienki pasują dodatki w kolorze czarnym, białym i beżowym. To trzy uniwersalne kolory, które prezentują się dobrze praktycznie w każdym zestawieniu. Oprócz nich można jeszcze wybrać granat oraz dżinsowe odcienie niebieskiego, które również pasują do każdego koloru.

W tym sezonie bardzo modny będzie niebieski total look. Dlatego do niebieskiej sukienki wybierz niebieskie buty i niebieską torebkę – takie dodatki świetnie do niej pasują i sprawią, że na pewno będziesz trendy. W tym sezonie warto również sprawić sobie dodatki w kolorze pomarańczowym i żółtym (to zestawienie jest dla odważniejszych kobiet) oraz złotym (opcja na specjalne okazje jak studniówka, wesele czy imprezy rodzinne).

Do niebieskiej sukienki dobierz starannie manicure. Tutaj sprawdzą się klasyczne rozwiązania jak elegancki french oraz lakier w kolorze beżowym. Dla pań lubiących oryginalne rozwiązania proponujemy manicure w kolorze pomarańczowym, który pięknie komponuje się z chabrowym odcieniem niebieskiego. Dobrym wyborem będzie również manicure w kolorze błękitnym, które świetnie współgra z granatową sukienką.