Jakie dodatki pasuja do granatowej sukienki?

Granatowa sukienka, podobnie jak mała czarna, to jedna z najbardziej uniwersalnych rzeczy w kobiecej szafie. Jakie dodatki pasuja do granatowej sukienki i jak dobrać do niej buty? Sprawdź!

Granatowa sukienka sprawdzi się na wiele okazji: do pracy, na randkę, do teatru oraz na rodzinną uroczystość. Możesz założyć ją wszędzie tam, gdzie nie wypada założyć czerni. Najbardziej uniwersalnym fasonem jest sukienka gładka, o długości do kolan, z rękawkiem kończącym się na ramionach.

Jakie dodatki do granatowej sukienki – kolor

Granat można połączyć z wieloma kolorami, pięknie komponuje się z beżem, bielą, czerwonym w kolorze ciemnego wina oraz butelkową zielenią. Jasne kolory świetnie sprawdzą się w sezonie wiosenno-letnim, a ciemne w sezonie jesienno-zimowym.

Jakie dodatki do granatowej sukienki – buty

Do granatowej sukienki pasują buty w każdym kolorze.Wprawdzie czarne mogą stworzyć wrażenie zbyt ciężkiej stylizacji, ale na pewno nie będą źle wyglądać. W cieplejszym okresie roku warto postawić na buty w odcieniu nude, które sylwetkę odciążą. Jeśli lubisz bawić się modą, wybierz obuwie w kolorze fuksji, a Twoja stylizacja stanie się oryginalna i niezwykle stylowa.