Jakie bransoletki są modne na lato 2022?

Latem zakładamy skąpe stroje, dzięki którym można podkreślić biżuterię, która staje się ważnym elementem stylizacji. Łańcuszki, kolczyki czy pierścionki są nieodłącznym elementem wizerunku. Warto również pamiętać, że bardzo ważne są bransoletki, które zdobią nasze dłonie. Jakie bransoletki są modne na lato 2022?

Grube łańcuchy

Bransoletki na lato 2022 są duże, widoczne i charakterystyczne. Do łask powróciły grube łańcuchy, których nie można nie zauważyć.

Grube łańcuchy to biżuteria, którą nosimy nie tylko do stylizacji wieczorowych, ale również w ciągu dnia. Można je nałożyć w komplecie z łańcuszkiem na szyję. Panie, które cenią umiar, la chcą nosić modną biżuterię, mogą zdecydować się wyłącznie na bransoletkę, która stanie się podstawowym elementem dekoracji.

Bransoletki z koralikami

W tym sezonie będzie kolorowo i barwnie. Bransoletki mają być radosne i zwracać na siebie uwagę.

Bardzo ciekawym dodatkiem do letnich stylizacji jest bransoletka pleciona z koralikami Mokobelle. Jest to dosyć nieformalna biżuteria, która idealnie komponuje się z letnimi zestawami. Bransoletka pleciona z koralikami może być spersonalizowana. Warto pamiętać, by wybrać koraliki z kamieni, które są przeznaczone dla naszego znaku zodiaku.

Bransoletki plecione z koralikami mogą być subtelne i delikatne. Wtedy należy zdecydować się na jeden, góra dwa rzędy koralików. Do stylizacji wieczorowych można pozwolić sobie na bransoletki, które są grube i widoczne.

Bransoletka pleciona z koralikami drewnianymi będzie idealnie komponowała się ze stylem boho oraz letnimi, wakacyjnymi stylizacjami. Czarne korale są eleganckie i wieczorowe, a kolorowe można nosić o każdej porze dnia.

Bransoletki personifikowane

Charmsy były przebojem 2000 roku. Dziś również wracają. Warto pamiętać, że nie jest to zwykła ozdoba. Charmsy to zawieszki, które mogą mieć duże znaczenie dla kobiety. Serduszko, łapacz snów, litery alfabetu czy konstelacja gwiazd to wszystko zawieszki, które są symboliczne i sprawią, ze biżuteria stanie się indywidualna i jedyna w swoim rodzaju.

Bransoletki personifikowane będą idealnie łączy się z delikatnymi, letnimi sukienkami. Można ja również dołączyć do stylizacji, która będzie idealna do biura. Warto jednak wtedy zdecydować się na bransoletkę, która jest delikatna i subtelna. Mogą być ozdobą zarówno wieczorowych, jak i codziennych stylizacji.

Warto pamiętać, że w tym sezonie bransoletkę z charmsami można połączyć z naszyjnikiem, na którym również są zawieszki.

Bransoletka na ramię?

Czemu nie! Kto powiedział, że bransoletki muszą być wyłącznie na nadgarstkach? Lato 2022 to czas, w którym chcemy, by po długich miesiącach nudy i stagnacji ulice stały się kolorowe i niesamowite. Bransoletki to jeden z najciekawszych elementów biżuterii. Warto to wykorzystać i nosić je tak, jak podpowiada nam fantazja.

W tym sezonie bransoletki można nosić na ramionach, brzuchu czy biodrach. Drobne koraliki, łańcuszki oraz perły można nosić tak jak nam się podoba. W tym sezonie liczy się pomysłowość i fantazja.