Jaki kolor pasuje do fioletu?

Kolor fioletowy jest niezwykle elegancki i kobiecy, jednak nie wszystkim pasuje. Trzeba również umiejętnie zestawiać go z innymi barwami. Są kolory, z którymi fiolet komponuje się przepięknie, ale i takie, do których zupełnie nie pasuje. Sprawdź, jaki kolor pasuje do fioletu.

Komu pasuje fiolet?

Fiolet nie należy do najprostszych kolorów. Ciężko połączyć go z innymi barwami, ponieważ jest dość przytłaczający. Jeśli planujesz zakup fioletowej rzeczy, weź pod uwagę, że fiolet najlepiej pasuje osobom o jasnej karnacji i blond lub rudych włosach. Jeśli masz zupełnie inny typ urody, a także marzysz o fiolecie w swojej garderobie, postaw na dodatki. Jaki kolor pasuje do fioletu? I z czym go łączyć?

Jaki kolor pasuje do fioletu?

Podobny obraz

Kolor fioletowy występuje w różnych odcieniach. W zależności od upodobań można kupić ubrania w pudrowych fioletach, jak i intensywnych odcieniach tego koloru. Z czym łączyć fiolet, jaki kolor najbardziej pasuje do fioletu? Wszystko zależy od jego odcienia. Jansy fiolet najlepiej prezentuje się w swoim towarzystwie, ewentualnie można go połączyć z bielą, szarością lub delikatnym różem. Bardziej zaszaleć można przy intensywnym fiolecie. Co powiesz na soczystą lub krwistą czerwień? Ciekawe połączenie daje również połaczenie fioletu z pomarańczą lub energetycznym żółtym. Lubisz oryginalne zestawienia? Postaw na ciemny fiolet z ciemną lub oliwkową zielenią. A co z klasyczną czernią? To dobre połaczenie, pod warunkiem, że ma ona intensywny odcień. Żadne sprane barwy nie wchodzą przy fiolecie w grę. Fiolet ładnie komponuje się również z dżinsem. Tu ważna jest zasada: jasny dżins z jasnymi odcieniami, ciemny dżins z ciemnymi odcieniami fioletu.