Jaka powinna być dmuchana zjeżdżalnia wodna?

Gdy zbliża się lato, nachodzi czas plenerowych imprez nad rozmaitymi akwenami wodnymi: jeziorami, rzekami czy otwartymi basenami. W końcu czy może być coś przyjemniejszego od pluskania się w przyjemnej, chłodnej wodzie, gdy na zewnątrz skwar i mocne słońce? Beztroską letnią zabawę w znaczący sposób uprzyjemniają rozmaite atrakcje, takie jak dmuchane zjeżdżalnie wodne. Jeśli pragniesz przyciągnąć uwagę rodzin z dziećmi, odwiedzających Twoje wydarzenia lub lokalizacje, rozważ zakup dmuchańca umożliwiającego bezpieczną, intensywną i niezwykle angażującą zabawę w wodze. Czym powinien się charakteryzować odpowiedni model?

Dmuchane zjeżdżalnie wodne — model o jakich wymiarach wybrać?

Wielu organizatorów imprez lub przestrzeni zabaw dla najmłodszych zastanawia się, jakie rozmiary powinna mieć dmuchana zjeżdżalnia, by pozwalała gościom na nieskrępowaną zabawę. Wiele zależy od tego, czy masz zamiar udostępniać atrakcję tylko najmłodszym odwiedzającym, czy chcesz umożliwić świetną zabawę wszystkim członkom rodziny, bez względu na wiek. Dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym nie powinny być zbyt wysokie i długie — zabawa powinna być przede wszystkim maksymalnie bezpieczna i pozwalająca stale mieć oko na to, jak maluch korzysta z atrakcji. Dla tej grupy wiekowej optymalna wysokość atrakcji to 3-4 m.

Planujesz zorganizowanie strefy rozrywki dla starszych gości, spragnionych ekstremalnych wrażeń? Jeśli tylko dostępna przestrzeń obiektu na to pozwala, możesz zdecydować się na najdłuższe, wysokie modele dmuchanych zjeżdżalni wodnych. Co powiesz na atrakcję o długości wynoszącej ponad 50 metrów, w której tor zjeżdżalni zakończony jest dmuchanym basenem? Taki model (oraz rozmaite inne dmuchane zjeżdżalnie wodne) ma w swojej ofercie na przykład wrocławska firma GunGan.

Dmuchana zjeżdżalnia wodna — jak powinna wyglądać, by przyciągać uwagę gości?

Nie musisz kupować ogromnych dmuchanych zjeżdżalni wodnych, by na długie godziny zaangażować gości wydarzenia. Nawet mniejsze modele mogą prezentować się niezwykle efektownie, jeśli ich producent zadbał o pomysłowy design i nieszablonową formę, zapraszającą do zabawy osoby o najróżniejszych preferencjach. Młodszym uczestnikom wodnej rozrywki z pewnością spodobają się modele o fantazyjnych kształtach, pełne różnorodnych i kolorowych elementów dekoracyjnych. Dmuchana zjeżdżalnia wodna z okazałą, sympatyczną ośmiornicą? A może z licznym podobiznami wesołych piratów? Możliwości jest wiele, a przy obecnej, niezwykle bogatej ofercie rynku, ogranicza Cię niemal wyłącznie Twoja wyobraźnia.

Na co zwrócić uwagę, kupując dmuchaną zjeżdżalnię wodną?

Przygotowujesz się do początku sezonu i kupujesz dmuchaną zjeżdżalnię wodną? Upewnij się, że podejmujesz dobrą decyzję, uważnie analizując oferty sprzedawców atrakcji. Poświęć chwilę na zweryfikowanie, czy masz do czynienia z wiarygodną firmą i obejrzyj zrealizowane przez nią projekty. Sprawdź, czy nowe zjeżdżalnie wodne objęte są gwarancją, oraz czy zakupiony produkt wyposażony jest we wszelkie akcesoria niezbędne do jego montażu i bezpiecznego użytkowania, takie jak liny, kotwy i dmuchawa o odpowiedniej mocy.