Jak zrobić zwrot do sklepu Bonprix?

Kupiłaś ubranie w sklepie Bonprix, ale źle na Tobie leży? A może po prostu rozmyśliłaś się? Nie martw się, większość sklepów pozwala na zwrot zakupionych ubrań. Sprawdź, jak zwrot wygląda w Bonprix.

Bonprix — it’s me!

Bonprix to międzynarowodowa firma odzieżowa z siedzibą w Hamburgu. Sklep kieruje swoją ofertę do kobiet i mężczyzn, oferując ponad 6 tysięcy produktów, w różnych stylach i rozmiarach, na różne okazje. Można tu również kupić produkty do domu. Prosty model zakupowy oraz atrakcyjny system rabatowy sprawiły, że Bonprix zalicza się do 10 najlepszych sklepów internetowych w Niemczech, ogromną popularnością cieszy się również w Polsce. Oczywiście sprzedający przez Internet liczą się z tym, że niektóry zakupione rzeczy mogą nie pasować Klientom, dlatego sklep Bonprix, zgodnie z prawem daje im możliwość zwrotu lub wymiany towaru. Jak to zrobić?

Jak zrobić zwrot do sklepu Bonprix?

Na swojej stronie internetowej sklep Bonprix informuje, że od Umowy (czyli od zakupu) można odstąpić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia przesyłki. W tym celu, w pierwszej kolejności, należy wysłać informację o planowanym zwrocie na adres poczta@bonprix.pl. Zwrot powinien nastąpić nie później niż w terminie 14 dni.

Klient ponosi wszystkie koszty wysyłki. Bonprix zachęca klientów, aby w celu przyspieszenia całego procesu, wypełnili załączony na stronie formularz.

Jak zwrócić towar do Bonprix?

Towar, który odsyłamy, należy zapakować w taki sposób, aby nie uległ zniszczeniu. Paczkę można nadać w dowolny sposób, na adres:

bonprix sp. z o.o. Magazyn Zwrotów,
Lodowa 97, 93-232 Łódź

Zwracany towar nie powinien nosić żadnych śladów użycia, poza śladami wynikającymi z konieczności przymierzenia lub innego sprawdzenia towaru.

Zwrot pieniędzy następuje w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy, na konto, z którego nastąpiła płatność lub na inne wskazane. Klient może również wybrać zwrot w formie bonu do wykorzystania na kolejne zakupy.

W przypadku pytań dotyczących zwrotów należy kontaktować się z Bonprix. E-mail: poczta@bonprix.pl Telefon: 42 649 49 49.