Jak wybrać idealne gadżety erotyczne?

Trzeba przyznać, że nigdy nie było lepszego czasu na zakup gadżetu erotycznego niż teraz. Producenci dbają o wysoką jakość swoich produktów, a czołowe marki prześcigają się w projektowaniu ergonomicznych i maksymalnie funkcjonalnych zabawek dla dorosłych. Ich zakres jest nieograniczony, zupełnie jak nasze fantazje seksualne.

Różnorodność przyjemności

Na wstępie warto podkreślić, że nie ma idealnej i uniwersalnej zabawki erotycznej, która spełniałaby potrzeby każdej osoby. W końcu nasze ciała są różne, a upodobania bywają płynne i zmieniają się przez całe życie. Innych gadżetów erotycznych szukają młode osoby, które dopiero odkrywają swoją seksualność, a innych osoby starsze lub posiadające problem z mobilnością, chorobami stawów czy przechodzące zmiany hormonalne np. w  wyniku menopauzy. Satysfakcja z wybranego gadżetu erotycznego zależy od bardzo wielu czynników, dlatego zanim kupisz swój pierwszy wibrator erotyczny, dildo czy masażer, odpowiedz sobie na kilka pomocniczych pytań, które ułatwią wybór idealnej zabawki dla dorosłych.

Poznaj swoje potrzeby zanim kupisz gadżety erotyczne

Przed zakupem gadżetu erotycznego warto zastanowić się nad tym, co nas podnieca i jakiego typu wrażeń szukamy.

Gadżety erotyczne dla kobiet i osób z waginami

Jeśli jesteś osobą z waginą, zastanów się czy większą przyjemność sprawia ci penetracja czy stymulacja łechtaczki, a może chcesz połączyć oba doznania za pomocą wibratora króliczka? A co z przyjemnością analną?

Gadżety erotyczne dla mężczyzn i osób z penisami

Osoby z penisem również mają o czym rozmyślać. Wśród gadżetów erotycznych dla mężczyzn, do wyboru są klasyczne masturbatory – przypominające wyglądem latarkę (flashlight), męskie wibratory – pierścienie na penisa, ale także wibratory pieszczące krocze oraz masażery prostaty.

Gadżety erotyczne – sklep

Rozpatrz wszystkie opcje i zapoznaj się z asortymentem sklepów z gadżetami erotycznymi. Wizyta w butiku erotycznym – szczególnie ta pierwsza – może być nieco krępująca. Całe szczęście z pomocą przychodzą sklepy online, takie jak np. lulapink.pl. To sexshop online, w którym znajdziesz nie tylko bezpieczne dla ciała i dopasowane do zróżnicowanych wymagań gadżety erotyczne, ale także rzetelne opisy i porady, jak ich używać. Gadżety erotyczne sklep Lula Pink wybiera z największą starannością, stawiając wyłącznie na certyfikowane gadżety najwyższej jakości.

Na co zwrócić uwagę kupując gadżety erotyczne?

Najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego nie kupuj zabawek erotycznych z niepewnych i niesprawdzonych źródeł. Wybierając gadżet erotyczny, zwróć uwagę na to, z jakiego materiału jest wykonany oraz czy jego kształt i rozmiar jest odpowiedni do Twoich potrzeb oraz spełnia warunki bezpieczeństwa.