Jak wybrać idealne bikini dla siebie?

Wakacje coraz bliżej, a Ty właśnie przypomniałaś sobie, że Twój stary kostium kąpielowy jest – pisząc oględnie – nieco zużyty? Spokojnie, jeszcze zdążysz kupić nowe bikini, w którym będziesz wyglądać i czuć się świetnie. Zamiast skupiać się na aktualnych trendach, zastanów się, jaki krój i kolorystyka najbardziej Ci się podobają. Na dobry początek przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, jakie kryteria warto wziąć pod uwagę przy wyborze idealnego bikini dla siebie.

Charakter kostiumu

Zastanów się, jakiego kostiumu kąpielowego właściwie szukasz. To zależy m.in. od tego, jak bardzo chcesz wyeksponować swoje ciało, czy chcesz się pochwalić efektami ciężkiej pracy na siłowni, czy może jednak wolisz skrzętnie zakryć to i owo, w jakim jesteś wieku, czy planujesz wakacje tylko z partnerem czy może z dziećmi itd.

Stroje kąpielowe można podzielić ze względu na charakter, który jest wyrażony poprzez krój. Mamy więc kostiumy bardzo odważne, z mocnymi wycięciami, eksponujące biust i pupę, jak i warianty znacznie bardziej zabudowane, grzeczniejsze, dedykowane paniom, które nie chcą epatować seksapilem.

Kolorystyka

Kostiumy kąpielowe kojarzą się nam z odważnymi, wyrazistymi, często jaskrawymi wersjami kolorystycznymi. W ten sposób podkreślamy swój dobry nastrój, o który przecież nietrudno w trakcie wyczekanego urlopu. Nie jest to natomiast obligatoryjne.

Śmiało możesz jednak postawić na np. bardziej stonowaną czy elegancką wersję kolorystyczną, na przykład założyć czarne bikini, które jest uniwersalne, kobiece, świetnie pasuje do różnych stylizacji plażowych, a przy tym można je bardzo fajnie uzupełnić o różne dodatki, np. złote sandałki czy biżuterię.

Rada:

Wcale nie musisz wybierać bikini w zunifikowanej wersji kolorystycznej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć dół i górę z zupełnie różnych kompletów, tworząc w ten sposób intrygujące, oryginalne zestawienie.

Jedno- czy dwuczęściowe bikini?

Choć samo słowo „bikini” budzi jednoznaczne skojarzenia z kostiumem dwuczęściowym, to warto wiedzieć, że można go używać również do określania stroju jednoczęściowego. Za bikini uznajemy każdy kostium o dość odważnym kroju, odsłaniający sporo ciała, co pasuje np. do stroju jednoczęściowego z wysokim stanem, idealnego dla pań chcących wysmuklić sylwetkę i zakryć np. fałdki na brzuchu czy bliznę po cesarskim cięciu.

Z kolei bikini dwuczęściowe będzie dobrym wyborem dla pań, które lubią swobodę, nie mają żadnych kompleksów zmuszających je do zakrywania jak największych partii ciała, a przy tym chcą złapać ładną opaleniznę podczas urlopu.  

Masz ochotę na coś innego? Sprawdź odważne bikini polskiej marki

Wybór rodzaju, kroju i kolorystyki bikini to kwestia tak bardzo indywidualna, że naprawdę trudno o wskazanie obiektywnych kryteriów, jakimi należy się tutaj kierować. Na pewno natomiast zachęcamy Cię do eksperymentowania i schodzenia z utartego szlaku.

Jeśli znudziły Ci się klasyczne zestawy dostępne w sieciówkach, to koniecznie zajrzyj do najnowszej kolekcji marki Summer Queen, jednej z najgorętszych marek beach wear nie tylko w naszym kraju, ale też w całej Europie.

Summer Queen proponuje niezwykle seksowne, kobiece kostiumy kąpielowe, które pozwalają gustownie, z klasą podkreślać największe atuty Twojego ciała, łapiąc przy tym więcej opalenizny. W kolekcji marki znajdziesz zarówno stroje jedno-, jak i dwuczęściowe, z wysokim stanem, ze stringami, z górą na ramiączkach i typu opaska, w wielu wariantach kolorystycznych.

Co ważne, Summer Queen w niczym Cię nie ogranicza. Śmiało możesz łączyć poszczególne propozycje z kolekcji marki, tworząc z nich indywidualne zestawy zgodnie z własnymi preferencjami.

Zarówno dół bikini, jak i górę bikini skompletujesz w oficjalnym sklepie internetowym marki Summer Queen, w którym na pierwsze zakupy dostajesz aż 25% rabatu, a wysyłkę masz zawsze gratis.