Jak skompletować wyprawkę dla niemowlaka?

Kup gotowy zestaw najpotrzebniejszych rzeczy dla swojego dziecka.

Zrób listę zakupów

Przygotowując się, na narodziny dziecka, trzeba pomyśleć o bardzo wielu rzeczach. Lista zakupów wydaje się być nieskończona, w przeciwieństwie do czasu, którego nigdy nie wiadomo, ile tak naprawdę zostało. Dobrze jest rozpocząć kompletowanie wyprawki od sporządzenia właśnie szczegółowej listy, pamiętając, by znalazły się na niej tylko niezbędne przedmioty. Nie ma sensu kupowania od razu wszystkiego, co polecają inni rodzice. W Twoim przypadku może być zupełnie inaczej, dlatego jeśli nie masz doświadczenia ogranicz się do minimum i sprawdź w praktyce, jakie gadżety okażą się pomocne Tobie i maluszkowi.

Gotowa wyprawka dla niemowlaka

Jeśli czujesz, że to dla Ciebie zbyt wiele, by zastanawiać się nad wyborem każdego drobiazgu, boisz się, że możesz o czymś zapomnieć, albo poszczególne elementy nie będą do siebie pasować, postaw na gotowy zestaw na dobry początek. Znajdziesz takie na: https://puchatekbaby.pl/wyprawki-dla-niemowlat. Są tu wyprawki składające się z 12-20 elementów, w zależności od wariantu. Co ważne, wszystkie produkty pochodzą z pewnego źródła i są całkowicie bezpieczne. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, by niemowlę czuło się wygodnie i komfortowo.

Wyprawki z Puchatek Baby są spójne i prezentują się niezwykle estetycznie. Możesz wybrać kolorystykę odpowiadającą Tobie i wystrojowi w Twoim mieszkaniu.

Warto zauważyć, że kupując gotowy komplet, zapłacisz taniej, niż gdybyś miał kupować każdy drobiazg osobno. Zaoszczędzisz zatem pieniądze, czas i stres.

Co się powinno znaleźć w wyprawce?

Podstawowym elementem jest oczywiście łóżeczko. Puchatek Baby oferuje biały model z drewna sosnowego. Posiada ono 3 wyjmowane szczebelki oraz 3-stopniową regulację wysokości. Są to niezwykle istotne cechy, dzięki którym łóżeczko będzie się zmieniać wraz z rozwojem dziecka.

Do łóżeczka otrzymasz od razu materac z pianki poliuretanowej, która zapewnia właściwą wentylację, nie sprzyja rozwojowi bakterii i łatwo utrzymać ją w czystości.

W każdym zestawie znajduje się również kołderka, płaska poduszka, poszewki, ochraniacz, baldachim na stelażu oraz pluszowe, ozdobne serduszko z wyhaftowanym imieniem Twojego dziecka.

Dodatkowe artykuły dla niemowlęcia

Jeśli rozważasz zakup bardziej rozbudowanej wyprawki, w dużych zestawach znajdziesz również:

• poduszkę i kocyk minky, które doskonale sprawdzą się zarówno w łóżeczku, jak i na spacerach w wózku. Są ciepłe, miłe dla delikatnej skóry maluszka, a także dzięki oryginalnym wzorom, pięknie się prezentują.

• kokon, który zapewni noworodkowi poczucie bezpieczeństwa. Dzięki ograniczonej przestrzeni, będzie się on czuł jak u mamy w brzuchu.

• rożek wykonany z bawełny oraz tkaniny minky. Dziecku będzie w nim ciepło, a Tobie i innym członkom rodziny łatwiej będzie wziąć noworodka na ręce.

• dodatkowy komplet poszewek na zmianę

• rogal ułatwiający przyjęcie wygodnej pozycji do karmienia.

Pamiętaj, że noworodek nie będzie od razu potrzebował maty do zabawy, huśtawki, karuzeli i zabawek interaktywnych. Na wybór takich rzeczy przyjdzie jeszcze mieć czas. Przed narodzinami zadbaj o jego bezpieczny i wygodny kącik, w którym będzie mógł się bezpiecznie rozwijać.