Implanty piersi – co trzeba wiedzieć wcześniej?

The close-up of a young woman's neck and hands on dark background

Jeżeli interesują Cię implanty piersi to na pewno wiesz, że podjęcie decyzji o ich wszczepieniu nie jest łatwe. Z jednej strony wiemy, że dzięki temu będziemy najpewniej szczęśliwsze i po prostu bardziej polubimy swoje ciało – ale z drugiej strony obawiamy się tego, że coś może pójść nie tak i potem będziemy żałować tej decyzji do końca życia. Jeżeli jednak podejmiemy ją w pełni świadomie, dobrze się przygotujemy i znajdziemy profesjonalną klinikę – wszystko powinno skończyć się dobrze, a my będziemy mogły w końcu skupić się na swoim życiu, a nie tylko na wyglądzie.

 

Wygląd jest ważny – to prawda. Ciągłe zamartwianie się tym, że coś nam w nim nie odpowiada jest jednak bardzo męczące i obciążające pod względem psychicznym. To właśnie dlatego czasami lepiej jest po prostu zrobić sobie implanty piersi warszawa i zapomnieć o tym, że ich wygląd kiedykolwiek nam nie odpowiadał – niż zmarnować całe lata na to, aby rozważać wszelkie za i przeciw.

Musisz znać wszelkie fakty

 

W każdej sytuacji najważniejsze jest to, aby być dobrze przygotowanym na wszystko, co może się wydarzyć. Implanty piersi są wszczepianie w drodze operacji, więc konieczne jest zdawanie sobie sprawy z potencjalnych powikłań – a także z tego, jak będzie wyglądał okres rekonwalescencji. Nie jest to może coś, czego nie jesteśmy w stanie znieść – ale na pewno jest to dyskomfort i ból, o którego istnieniu musimy wiedzieć. Jest to tym bardziej ważne, że na pewno przyda nam się w tym czasie urlop w pracy i wsparcie kogoś bliskiego – lepiej nie przechodzić przez to wszystko bez żadnej pomocy.

 

Jeżeli jednak masz świadomość kosztów, ryzyka oraz efektów końcowych i dalej chcesz mieć implanty piersi – po prostu zapisz się na taki zabieg. Pamiętaj jednak też o tym, aby dobrze wybrać konkretną klinikę.

Miejsce wykonania zabiegu

 

Najbardziej istotne jest to, aby implanty piersi wszczepił nam profesjonalista – osoba z doświadczeniem, która chętnie odpowiada na pytania i nie ukrywa przed nami żadnych informacji. Tego samego szukałybyśmy przecież także u innych lekarzy, więc tutaj nie róbmy wyjątku. Nie jest to przecież procedura, od której zależy nasze życie, więc możemy poświęcić trochę więcej czasu na przygotowania – w końcu i tak uda nam się zrealizować to marzenie i będziemy miały implanty piersi. Upewnijmy się więc, że wszystko zostanie przeprowadzone dobrze.

 

Implanty piersi to kosztowna operacja i na pewno podczas wyboru kliniki nie możemy kierować się tylko ceną – to złe podejście. O wiele ważniejsze muszą być dla nas opinie na temat lekarzy oraz posiadane przez nich lata doświadczeń.  W Warszawie polecamy operację w klinice chirurgii plastycznej Timeless.