Idzie jesień – sprawdź jakie akcesoria powinny znaleźć się w twojej szafie

Przyznasz, że zrobiło się zimno? O przyjemnych porankach i wieczorach będziemy marzyć przez kolejne jesienno-zimowe miesiące. Warto teraz zmienić swoją garderobę i dodatki odzieżowe, bo zdrowie mamy tylko jedno. Zwłaszcza podczas pandemii covid-19 nie powinniśmy siebie zaniedbywać. Niewinny katarek tym razem może zmienić się w coś znacznie poważniejszego! Dlatego tym razem sięgnij po ciepłe czapki damskie i szale, które ochronią Cię przed nieprzyjemnymi konsekwencjami chłodnych poranków i wieczorów. Co w tym roku będzie modne? Szczegółowe wskazówki znajdziesz niżej. 

Czas na czapki smerfetki i czapki damskie z pomponem 

Pamiętasz swoją czapkę z dzieciństwa? Lubiłaś ją nosić, czy raczej jej unikałaś? Temat noszenia czapki damskiej zawsze jest drażliwy. Przeważnie unikamy zakładania czapki zimowej, ponieważ obawiamy się o zniszczenie fryzury. Tym razem warto wybrać taką czapkę, która jej zbyt nie uszkodzi, a solidnie zadba o zachowanie zdrowia. W modzie damskiej już pojawiły się czapki zimowe, po które warto sięgać. Podpowiadamy, że prawdziwym hitem w tym roku z pewnością będą czapki damskie z pomponem. To prawdziwy powrót do dzieciństwa!

Fikuśne pompony dodadzą każdej kobiecie uroku. Możesz zdecydować się na typ czapki damskiej z pomponem w jasnych, ciemnych lub bardzo energicznych kolorach. W sklepach pojawiają się zarówno czapki damskie zdobione wzorami, jak i zupełnie gładkie czapki zimowe. Warto kompletować czapki damskie z szalikiem i rękawiczkami, by nie wyglądać zbyt pstrokato. Dlatego, gdy zdecydujesz się na zakup wzorzystej czapki damskiej z pomponem to pomyśl o podobnym lub identycznym wzorze na szaliku i rękawiczkach. Alternatywne rozwiązanie to czapki zimowe w jednolitych odcieniach i gładkie rękawiczki łączone z wzorzystymi szalikami. Trzecia opcja to połączenie rękawiczek damskich w wymyślne wzory z zupełnie gładką czapką i szalikiem lub kominem. 

Dla kobiet, które nie za bardzo cieszą się z mody na pompony pozostaje rozwiązanie w postaci modnej czapki smerfetki. Musimy przyznać, że jest to nasz ulubiony typ czapki damskiej, ponieważ jak wynika z przeprowadzonych testów czapka smerfetka najmniej deformuje fryzurę. Pozbawiona mocnej gumki, wiązań i obciążenia w postaci pomponu pozostaje bardzo lekka i delikatna. Sprawdź, czy modne czapki smerfetki będą idealne również dla Ciebie. 

Ciepły komin damski, czy szalik

W tym sezonie czapki damskie zimowe najlepiej kompletować z długim szalikiem lub wygodnym kominem. Szaliki damskie, którymi można owinąć szyję w mroźny poranek to cudowne rozwiązanie. Takie szale często wykorzystuje się dwojako nie tylko w postaci szala, ale także koca. Duży szalik damski pozwala się nim owinąć, gdy w biurze lub domu zrobi się nieco chłodniej. Przy krótkim szaliku niestety nie będzie to możliwe. Trzeba przyznać, że w modzie damskiej szaliki doczekały się konkurencji. Być może niedługo wypchną je z top trendów wygodne i ciepłe kominy damskie. To świetne rozwiązanie dla kobiet, które nie lubią albo nie potrafią wiązać szali. Komin zakłada się w prosty sposób przez głowę. To tak jakbyś ubierała na siebie sweter! Ciepłe kominy damskie doskonale chronią przed zimnym wiatrem i niskimi temperaturami. Pewnie dlatego stanowią najczęściej wybierane zimowe dodatki odzieżowe przez prawdziwych zmarzluchów.  

Must have na zimę, czyli rękawiczki damskie 

Mróz jest niekorzystny dla naszej urody, a zwłaszcza dla dłoni. Delikatna skóra rąk nie powinna być wystawiana na długotrwałe działanie niskich temperatur. Dlatego tak ważne jest, by nosić rękawiczki damskie na zimę. To one ochronią naskórek przed bolesnym wysuszeniem i przemrożeniami. Nowoczesne szwalnie szyją dziś rękawiczki damskie na zimę dostosowane do potrzeb. Wielu producentów uwzględnia fakt, że dzisiaj często korzystamy z smartfonów i ekranów dotykowych. Dlatego projektuje się specjalnie rękawiczki damskie na zimę bez palców lub ze specjalną powłoką, która ułatwia korzystanie z technologicznych nowinek. Dlatego w tym roku nie szukaj wymówek i kup sobie wreszcie solidne rękawiczki damskie na zimę. Obiecujemy, że tego nie pożałujesz! 

Wszystkie wskazane modele rękawiczek, czapek czy też szali i kominów z powodzeniem znajdziesz np. w wiodącym sklepie online z galanterią damską i męską www.Supergalanteria.pl – tutaj znajdziecie bogactwo kolorów i fasonów w bardzo dobry cenach. Warto zajrzeć i sprawdzić czy to właśnie w tym sklepie nie znajduje się twój upragniony zestaw zimowy.