Iceland effect – zmrożony efekt i iskrząca stylizacja

Zmrożony efekt na Twoich paznokciach – czy to możliwe? Jak najbardziej! Nie wierzysz? To prostsze niż Ci się wydaje! Iceland effect wygląda oryginalnie i spektakularnie na paznokciach przez cały rok. Niech nie zmyli Cię przymiotnik “zmrożony” – uwierz, że manicure z użyciem tego pyłku zawsze przykuwa spojrzenia i sprawi, że wyróżnisz się z tłumu.

Jeden pyłek – wiele zalet

Pyłek Iceland effect z AllePaznokcie ma tyle zalet, że trudno jest nam wymienić wszystkie. Podjęliśmy jednak wyzwanie i postaramy się opisać Ci te najważniejsze, które odpowiadają w największym stopniu za sukces produktu!

Szybki sposób aplikacji

Aplikacja pyłku Iceland effect jest banalnie prosta i możliwa do wykonania nawet przez osoby, które dopiero zaczynają przygodę ze stylizacją paznokci. Nie potrzeba do niego żadnych dodatkowych, profesjonalnych narzędzi. Dzięki temu pyłek ten jest chętnie wybierany zarówno przez fachowe stylistki paznokci, jak i kobiety, które nie mają w stylizacji paznokci dużej wprawy.

Możliwość wykonania stylizacji nawet w warunkach domowych

Kolejna zaleta produktu jest nierozerwalnie związana z poprzednią przez nas wymienioną. Prosta aplikacja, niewymagająca dodatkowych sprzętów ma ogromny wpływ na popularność pyłku i jego szerokie zastosowanie. Jeżeli w domu wykonujesz sobie manicure hybrydowy, bez problemu wzbogacisz go o ten oryginalny, zmrożony efekt.

Uniwersalny efekt na paznokciach

Obawiasz się, że Iceland effect pasuje tylko na wielkie wyjścia? Nic bardziej mylnego! W zależności od koloru pyłku i bazy – czyli kolorowego lakieru podkładowego, jakiego użyjesz, będzie on pasować zarówno do casualowych, jak i eleganckich outfitów. Zmrożony efekt na paznokciach możesz łatwo stopniować, co pozwala Ci dostosować go do swojego stylu, okazji czy osobowości. Napiszemy więcej – czasami nie trzeba nawet kupować pyłków w wielu kolorach i wystarczy jedynie zmienić metodę aplikacji produktu…

Wiele możliwości stylizacji

Pyłki Iceland effect można aplikować na co najmniej 2 sposoby. Pierwszy polega na wtarciu produktu na “gładko” i następnie zabezpieczeniu go topem. Drugi natomiast pozwala na uzyskanie efektu szronu. Wystarczy wtedy pyłek posypać na nieutwardzony top typu no wipe, a następnie utwardzić w lampie UV/LED. Chyba sama przyznasz, że aplikacja jest banalnie prosta, prawda? Nie musisz być nawet bardzo dokładna i precyzyjna – pyłek sam “ułoży” się na Twoich paznokciach i wywoła efekt wow. Jedyne, o czym warto pamiętać, jest równe nałożenie topu przed aplikacją pyłku (ważne, aby nie zalać skórek) oraz oczyszczenie gotowej stylizacji miękką szczoteczką po wyjęciu z lampy. Dzięki temu pyłek będzie tylko tam, gdzie być powinien.

Iceland effect – pyłek, który czyni cuda

Pyłek Iceland effect posiada półtransparentną strukturę i piękny, przenikający się opalizujący kolor. Dzięki temu doskonale widać nie tylko migoczące, iskrzące się drobinki, ale i lakier hybrydowy, którego używasz do manicure. To daje Ci niemal nieograniczone możliwości stylizacji paznokci. W połączeniu z pastelowymi barwami efekt tafli będzie nieco mniej widoczny. Jeżeli natomiast Iceland effect zastosujesz z ciemną hybrydą, stylizacja okaże się zdecydowanie bardziej spektakularna. Decyzja należy już tylko do Ciebie. Manicure z użyciem produktu jest jednak na tyle trwały, że przy wyborze koloru bazowego weź pod uwagę nie tylko “obecną chwilę”, ale i swoje plany na najbliższą przyszłość.

Iceland effect – dla kogo?

Pyłek Iceland effect jest przeznaczony dla każdej kobiety, która uwielbia podążać za trendami w modzie. Zależy Ci na uzyskaniu oryginalnego efektu, który nie jest jednak “przesadzony” i będzie wyglądać dobrze także na co dzień? To produkt idealny dla Ciebie! Wystarczy dosłownie chwila i Twój “standardowy” manicure hybrydowy stanie się jedną z bardziej niecodziennych stylizacji paznokci. Jeżeli lubisz eksperymentować z różnymi efektami w swoich stylizacjach, Iceland effect doskonale spełni swoje zadanie.

Zmrożony efekt na paznokciach – szybki, oryginalny i niezwykle kobiecy

Mamy nadzieję, że udowodniliśmy Ci, iż Iceland effect idealnie sprawdzi się nie tylko zimą. Zmrożony efekt wygląda dobrze na paznokciach o każdym kształcie i w zależności od koloru pyłku i lakieru bazowego – może im nadać mniej lub bardziej spektakularnego charakteru. Nie masz czasu na skomplikowane zdobienia? To wcale nie oznacza, że nie możesz sobie pozwolić na coś “ekstra” w manicure! Postaw na Iceland effect na paznokciach i pozwól sobie na odrobinę szaleństwa! Jesteśmy przekonani, że efekt wow, który wywoła Twój nowy manicure, poprawi Ci samopoczucie i doda pewności siebie. Iceland effect – zmrożony efekt i iskrząca stylizacja.