Helly Hansen i Melissa – co warto wiedzieć o tych markach?

kolekcja-marki-melissa

Helly Hansen, to norweska firma, która już od ponad 140 lat, zajmuje się dostarczaniem swoim odbiorcom, profesjonalnego sprzętu, ułatwiającego i sprzyjającego rozwoju ich hobby i poszerzaniu zainteresowań.  

Profesjonalna odzież dla wyczynowców i osób aktywnych

Świadczyć może o tym linia Lifa Merino, która przeznaczona jest dla osób, pasjonujących się zdobywaniem nieprzetartych szlaków gór, oceanów i mórz. To jednak nie wszystko. Ponieważ odzież Helly Hansen, jest noszona przez ludzi, którzy wykonując swoje zadania i prace w szczególnie, niesprzyjających im warunkach klimatu i często narażeni są na zimno, deszcz oraz wiejący wiatr. Dlatego w Norwegii, marka cieszy się zaufaniem profesjonalistów i ludzi, którzy poświęcają swój wolny czas żeglarstwu, wspinaczkom po górach i jeżdżeniu na nartach. Technologie, użyte do produkcji odzieży, pokrywają się z nazwami oraz specjalnym przeznaczeniem poszczególnych kolekcji Helly Hansen. Kolekcji takich jak Helly Tech, Lifa, H2Flow czy Lifaloft.

Nieprzemakalne kurtki, spodnie męskie i damskie oraz wiele innych rodzajów odzieży typu outdoor, znajdziecie państwo w sklepie pod linkiem do kategorii  https://answear.com/m/helly-hansen. Pomysł założenia firmy powstał dzięki kapitanowi Helly Juell Hansen’owi, który chciał znaleźć dobry sposób na lepszą ochronę swoich żeglarzy przed surową, nordycką pogodą. W związku z czym nałożył on olej lniany na bawełniane płótno, chcąc sprawdzić w ten sposób, czy tak zabezpieczona płachta, ochroni marynarzy przed wodą i deszczem. I udało się! W efekcie dziś po 140 latach od tego historycznego dla marki wydarzenia możemy mieć do czynienia z wodoodporną oraz powstałą w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, odzieżą Hally Hansen.  

helly-hansen-od-answear

Melissa — oryginalna odzież dla osób, które stawiają na indywidualizm połączony z klasyką 

Melissa, jest firmą, której pomysł założenie narodził się w 1979 roku, a jej misją było przekształcenie plastiku w klasykę, a klasyce, nadanie elementów niezwykłości. Czy założycielom marki, którzy nade wszystko cenią indywidualizm oraz oryginalne rozwiązania, udało się to osiągnąć? Łatwo jest to samemu sprawdzić, odwiedzając stronę Answer, gdzie obecna jest również https://answear.com/m/melissa.

Zaglądając na stronę domową marki, dowiemy się, że jej twórcy w swoich projektach, inspirują się przede wszystkim sztuką, ponadczasowym dorobkiem mody oraz nowoczesnym wzornictwem. A zasadą, która im na co dzień przyświeca, jest zrównoważony rozwój i troska o nasze naturalne środowisko. Jako pierwsza na świecie Melissa, stworzyła kolekcje, które wzajemnie się uzupełniają, a ich ubrania do siebie pasują. Przeglądając ofertę strojów tej marki w sklepie Answear, możemy szybko dostrzec, że odzież ta, cechuje się pomysłowością, kreatywnością, odwagą i spontanicznością. Melissa, przełamuje stereotypy, uwidaczniając intensywnie nasz własny wizerunek. Nosząc ubrania tej marki, możemy odnieść wrażenie, że dzięki nim, podkreślamy wszystko to, co jest w nas najlepsze i najbardziej odróżnia nas od innych.