Hashtagi do selfie na Instagramie

Sprawdź, jakie hashtagi najlepiej sprawdzą się na Instagramie w przypadku selfie. Odpowiednio dobrane sprawią, że twoje zdjęcie dotrze do większej liczby odbiorców!

Hashtagi na Instagramie

Hashtagi pomagają w odnalezieniu interesującej nas fotografii na Instagramie, zwiększają zasięg udostępnionego przez nas zdjęcia oraz dopasowanie go do odpowiedniej kategorii. Niestety nowe algorytmy na Instagramie obcinają dużą część zasięgów, dlatego warto zapoznać się z hashtagami, które obecnie „rządzą” na Instagramie.

Jakie hashtagi do selfie ?

Odpowiednio skonstruowane posty zwiększą zasięg naszego zdjęcia na Instagramie, co może przełożyć się na liczbę followersów na naszym profilu. Sprawdź, jak stworzyć opis na Instagramie i jakie hashtagi wybrać do selfie, aby znaleźć się w gronie najpopularniejszych influencerów.

Jak tworzyć opisy na Instagram?

Pod zdjęciem na Instagramie mamy opcję dodania konkretnego opisu, którego maksymalna długość to 30 słów oznaczonych płotkiem. Według znawców social media najbardziej optymalne jest użycie od 11 do maksymalnie 15 hashtagów. Najlepiej, aby były one dobrane pod konkretne zdjęcie, a nie przekopiowane z innych zdjęć.

Jak dobierać hashtagi na Instagram?

Hashtagi to słowa lub całe zwroty poprzedzone znakiem „#”. Odpowiednio dobrane pozwolą przypisać zdjęcie do odpowiednich grup tematycznych. Poniżej znajdziesz 3 wskazówki, które sprawią, że Twoje selfie trafi do większej grupy odbiorców na Instagramie.

  1. Twórz nowe hashtagi, dzięki temu Instagram będzie promować twoje posty jako kreatywne.
  2. Oznaczaj marki, które widoczne są na zdjęciach. To Twoja szansa na pojawienie się na ich profilu.
  3. Sprawdzaj aktualne trendy na Instagramie. Pomoże Ci w tym śledzenie hashtagów na kontach gwiazd oraz profilach popularnych marek.

Oprócz odpowiednich hashtagów warto popracować nad jakością zdjęć. Istagramie lubi zdjęcia, które są dobrej jakości. Warto również pamiętać o urozmaiceniu naszego profilu. Nie dodawaj tylko zdjęć w lustrze. Intrygujące miejsca czy odpowiednio dobrana stylizacja oraz ciekawy opis, który zachęci do zostawienia komentarza i serduszka, z pewnością okaże się przepisem na sukces.

Najpopularniejsze hashtagi do selfie na Instagramie – 2019

#selfie #selfienation #selfies @s5spl #TFLers #s5spl #me #love #pretty #handsome #instagood #instaselfie #selfietime #face #shamelessselefie #life #hair #portrait #igers #fun #followme #instalove #smile #igdaily #eyes #follow