Do czego pasują granatowe paznokcie?

Modnie pomalowane paznokcie są wizytówką zadbanej kobiety. Estetycznie wykonany manicure sprawi, że twoje dłonie będą wyglądały wspaniale, a Ty będziesz czuć się pewniej. Na jaki kolor postawić w tym sezonie? Jeśli podążasz za trendami, wybierz granatowe paznokcie! Granat to kolor, który sprawdzi się na każdą okazję.

Granatowe paznokcie

Granatowe paznokcie zaliczają się do niebieskiej palety barw, która ma najwięcej odcieni (aż 14 tys.!). Ponoć kolor ten wybierają osoby o artystycznej duszy, a także optymiści. Jeśli kochasz kolor niebieski, to granatowe paznokcie są dla Ciebie. Z pewnością ucieszy Cię również fakt, że ta barwa jest jedną z najmodniejszych w tym sezonie. Możesz wypróbować połyskujący, granatowy lakier. Ten kolor królował na większości wybiegów.

Granatowe paznokcie — jaki manicure?

Granatowe paznokcie prezentują się pięknie na dłoni i pasują o każdej porze roku. Jeśli chcesz, aby Twój manicure był bardziej wyrazisty i oryginalny, granatowe paznokcie ozdób cyrkoniami lub brokatem.

W tym sezonie nadal są modne wzorki, a granatowe paznokcie pięknie komponują się z bielą, złotem oraz srebrem. Delikatne kropeczki, kwiatuszki lub proste kreski na niebieskich paznokciach będą prezentować się niesamowicie!

Granatowe paznokcie — do czego?

Granatowe paznokcie możesz dopasować do wielu stylizacji. Sprawdź, z czym będą się najlepiej prezentować:

  • granatowe paznokcie to doskonały wybór do granatowej sukienki,
  • granatowe paznokcie idealnie współgrają ze wszystkimi odcieniami niebieskiego, dlatego taki manicure możesz wybrać, jeśli Twoja stylizacja zawiera elementy w kolorze granatowym, błękitnym, kobaltowym, lazurowym i szafirowym,
  • granat stanowi idealne dopełnienie kolorów kontrastowych, np. pomarańczowego,
  • paznokcie w kolorze granatu zawsze będą dobrze wyglądać z białym, czarnym, szarym oraz jasnym brązem.