Fototapety na wymiar – do każdego pomieszczenia

Fototapety na wymiar – do każdego pomieszczenia

Fototapety na wymiar pozwolą nam na szybką zmianę aranżacji w pomieszczeniach. Tym bardziej, że to różnorodność wzorów i możliwość dopasowania rozmiarów wybranej fototapety dokładnie do naszych potrzeb. Dziś fototapety przeżywają prawdziwy renesans i są po prostu modne.

  1. Fototapety na wymiar – uniwersalne rozwiązanie.
  2. Fototapeta ze zdjęcia – jedyna i niepowtarzalna.

Fototapety zaliczały już kiedyś w Polsce okres świetności – ich szczyt popularności był około 30 lat temu. Były czymś luksusowym i nie każdy mógł sobie na nie pozwolić. Nie da się ukryć, że wzbudzały też kontrowersje – jedni je kochali i marzyli o takiej dekoracji w (a raczej „na”) swoich czterech ścianach, a inni uważali za synonim kiczu. Dziś dzięki wielości wzorów, nowoczesnym materiałom i wysokiej jakości nadruku (odpornego na wyblaknięcie), fototapety na wymiar są wyrazem dobrego gustu. Fakt ten (i jeszcze łatwość montażu) sprawił, że takie rozwiązanie jest bardzo popularne, ale nie wyklucza to oryginalności – wszystko zależy od wyboru odpowiedniego motywu i aranżacji.

Fototapety na wymiar – uniwersalne rozwiązanie

Fototapety na wymiar to wielość wzorów. To krajobrazy, abstrakcje, motywy industrialne, florystyczne i zwierzęce, mapy, a także nowoczesne i bardziej tradycyjne grafiki 3D. Dzięki temu fototapety na wymiar sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Bardzo efektownie wyglądają na jednej ze ścian salonu, sypialni czy też pokoju dziecka. To ostatnie rozwiązanie na pewno ucieszy pociechy w różnym wieku. Taka fototapeta (na przykład z dinozaurami, planetami czy leśnymi zwierzętami) to znakomita inspiracja do zabawy oraz pobudzanie ciekawości młodego człowieka. Dzięki nowoczesnym materiałom i odporności na wilgoć czy wysokie temperatury można niektóre rodzaje fototapet wykorzystać także w kuchni czy w łazience. Dzięki kojącym widokom jesteśmy stworzyć pod własnym dachem prawdziwą oazę relaksu. Niektóre z tapet – zwłaszcza te 3D w jasnych kolorach – mogą być wykorzystane do tego, by optycznie powiększyć nasze mieszkanie.

Fototapeta ze zdjęcia – jedyna i niepowtarzalna

Fototapety ze zdjęciem to rodzaj fototapety na wymiar, na której możemy sami zaprojektować jej wzór, wykorzystując fotografie przez nas zrobione lub te z innego źródła, które szczególnie przypadły nam do gustu. Przy takiej opcji szanse na niepowtarzalną dekorację w domu jeszcze bardziej wzrastają. Takie fototapety na wymiar to sposób na przywołanie wspomnień i sprawienie niespodzianki czy też aranżacyjnego prezentu bliskiej osobie.

Fototapety na wymiar https://www.swiat-obrazow.pl/fototapety.html to metoda na szybkie odświeżenie mieszkania, która jest jednocześnie bardzo trwała, a to dzięki wysokiej jakości wykorzystanych materiałów.