Fashionelka zarobiła milion na swoich e-bookach!

Blogerka Fashionelka, czyli Eliza Wydrych-Strzelecka, dzięki sprzedaży swoich e-booków zarobiła milion złotych. W ubiegłym roku były to dwie książki kulinarne z przepisami „semiwegetariańskimi”, w tym roku skupiła się na podręczniku, który wyjaśnia o co chodzi z hashtagami, stworzyła m.in. 12 katalogów hashtagów, które mają pomóc markom i influencerom zwiększyć liczbę wyświetleń zdjęć na Instagramie. Na ten moment przychód z książek kulinarnych wyniósł ok. 700 tys. zł, a z e-booki o hashtagach przyniosły ponad 350 tys. zł!

Fashionelka dokonała wszystkiego samodzielnie, bez pomocy wydawcy. Książki dostępne są wyłącznie w formie elektronicznej, w formacie PDF (inne można dostać na życzenie). E-booki można kupić wyłącznie na stronie blogerki, koszt książki wynosi 40-50 zł.

W tym roku Fashionelka planuje wydać kolejny e-book o … wydawaniu e-booków. Tym razem książka będzie droższa od poprzednich,i ma kosztować aż 299 zł. Skąd ta cena? Poradnik ma zawierać wywiady z ekspertami różnych dziedzin, będzie kompletnym narzędziem do zarabiania pieniędzy, Jak mówi Eliza: Moim celem jet pokazanie, że jst milion ścieżek self-publishingu”. W ciągu doby na listę osób zainteresowanych książką zapisało się 2500 osób! Skusisz się?