Douglas – kiedy odbywają się promocje?

Perfumeria Douglas to fantastyczne miejsce, gdzie można kupić ekskluzywne kosmetyki, a także perfumy znanych na całym świecie marek. Śmiało można stwierdzić, że jest to największy tego typu sklep w Polsce. Douglas często oferuje swoim klientom ciekawe promocje, kiedy możemy spodziewać się tych największych?

Douglas — kiedy odbywają się promocje?

W perfumerii Douglas można kupić dziesiątki tysięcy produktów ze wszystkich kosmetycznych kategorii: makijaż, pielęgnacja twarzy, ciała, włosów, dłoni i paznokci, a także perfumy. Warto poczekać na promocję, gdyż cena wielu z nich jest wtedy mocno obniżana.

Największe promocje w Douglas zaczynają się pod koniec listopada. Po pierwsze dlatego, że zbliżają się wtedy święta Bożego Narodzenia, a perfumy i kosmetyki to doskonały prezent pasujący na każdą okazję, po drugie rozpoczyna się zimowa wyprzedaż. To najlepszy moment, aby zaopatrzyć się w swoje ulubione perfumy czy produkty do pielęgnacji. Warto tu wspomnieć, że zdecydowana większość produktów do makijażu zostaje wtedy przeceniona o 30%. Zimowa wyprzedaż w Douglas kończy się z początkiem stycznia.

W listopadzie odbywa się także Black Friday. Czarnopiątkowe szaleństwo skutkuje mocno obniżonymi cenami mnóstwa produktów, klienci perfumerii otrzymują między innymi:

  • rabat -20% na wszystkie zapachy z asortymentu w ramach Black Shopping Week;
  • rabaty do -70% w ramach promocji Black Deals;
  • kod rabatowy -20% na cały asortyment (z wyjątkiem kilku marek i zestawów świątecznych).

Gazetki promocyjne Douglas

Warto również być na bieżąco z gazetkami promocyjnymi Douglas, które pozwalają sporo zaoszczędzić – zniżki na kosmetyki i perfumy mogą sięgać nawet 50%. To świetna sprawa, dzięki której otrzymujemy wiele możliwości na nieco większe zakupy.

Zaglądajcie także na stronę internetową www.douglas.pl, ponieważ tam również często pojawiają się przeceny na poszczególne produkty.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz