Doda i jej instagram

Wszystkie największe gwiazdy posiadają konto na Instagramie. Dobrze prowadzone konto umożliwia im pokazanie się z jak najlepszej strony, dzięki niemu mogą się jeszcze bardziej wypromować.

Z polskich gwiazd najbardziej aktywna jest Doda której Instagram pod nazwą @dodaqueen obserwuje 745 tys. osób. Można śmiało stwierdzić, że konto Dody jest perfekcyjne. Dodawane przez gwiazdę zdjęcia tworzą misterną siatkę i idealnie do siebie pasują. Doda pokazuje tam swoje stylizacje, dokumentuje trasy koncertowe, a także czas spędzony z rodziną. W ten sposób prowadzony Instagram przyciąga codziennie ok. 575 tys. obserwatorów – z czego Doda jest na pewno niezmiernie zadowolona.

Z czego wynika popularność Dody? Gwiazda jest niezwykle kontrowersyjną osobą, a jej popularność wzrosła ostatnio z powodu historii sądowych. Hasła Doda i Doda Emil Haidar (były partner gwiazdy) to jedne z najczęściej wyszukiwanych w Googlu. I mimo, iż nie są już parą, to w sieci wciąż krążą ich wspólne zdjęcia, które Doda kiedyś dodawała na swój Instagram. Ich wykasowanie z konta nic nie dało, bowiem w sieci nic nie ginie. Pamiętajcie o tym…