Dieta Herbalife Nutrition – Koktajle odżywcze

Produkty Herbalife cieszą się największą popularnością wśród osób, które chcą schudnąć. Sekret diety Herbalife i powód, dla którego jest tak popularna, tkwi w tym, że jest tak prosta i łatwa do przestrzegania.

Dieta Herbalife obraca się wokół naszych pysznych, zdrowych posiłków. Głównym produktem jest Koktajl odżywczy Formuła 1, który jest niskokalorycznym, pożywnym posiłkiem, który spożywasz zamiast śniadania i obiadu lub kolacji. Jest łatwy w przygotowaniu, zawiera dużo witamin, minerałów, składników odżywczych i białek, zapewni Ci sytość i niesamowity smak.

Dieta Herbalife Nutrition

Dieta Herbalife jest bardzo prosta do przestrzegania i eliminuje wszystkie typowe kłopoty i kłopoty związane z przestrzeganiem reżimu odchudzania. Oto, jak może wyglądać typowy dzień programu odchudzania:

07:30 – Obudź się

08:00 – Śniadanie – Herbalife Koktajl z 250 ml chudego mleka i pół banana

11:30 – Przekąska – Jabłko

13:30 – Obiad– Grillowane piersi z kurczaka z sałatką i kawałkiem chleba

16:30 – Przekąska – mała sałatka

19:30 – Kolacja  – Herbalife Shake z 250ml wody lodowej i garścią malin

Powyższy plan ma charakter wyłącznie ilustracyjny – wielką zaletą planów odchudzania Herbalife jest to, że można je łatwo dostosować do konkretnego harmonogramu i stylu życia. Na przykład zamiast koktajlu do obiadu, możesz z łatwością zjeść go na lunch, a zamiast tego zjeść zdrowy rodzinny posiłek w domu.

Znaczenie zdrowego śniadania

Chociaż plany odchudzania Herbalife pozwalają na planowanie posiłków według własnego uznania, zalecamy rozpoczęcie dnia od koktajlu Herbalife. Nie można przecenić znaczenia zdrowego śniadania, zarówno dla utraty wagi, jak i dla zdrowego życia. Właściwe rozpoczęcie dnia ma duży wpływ na to, jak będziesz się czuł i co będziesz jadł przez resztę dnia.

Większość ludzi zaczyna dzień od posiłku bogatego w cukry i węglowodany, takiego jak ciasta i słodka kawa. Wiele innych osób ma tendencję do całkowitego pomijania śniadania, niektórzy dlatego, że nie są przyzwyczajeni do jedzenia wcześnie rano, a niektórzy nawet myślą, że to jest dobre – w końcu nie jedząc, oszczędzają kalorie, a nawet tracą na wadze. Jest to niestety błędne i bardzo często może prowadzić do przybierania na wadze, zamiast jej utraty.

Kiedy spożywasz poranny posiłek bogaty w węglowodany lub go pomijasz , metabolizm zwalnia, poziom cukru we krwi gwałtownie rośnie i spada, powodując senność i sięganie po niezdrowe przekąski, aby to zrekompensować. To z kolei prowadzi do zwiększenia otyłości i nadwagi.

Kluczem do rozpoczęcia zdrowego dnia jest posiłek zbilansowany zarówno pod względem białek, jak i węglowodanów, który pozwoli Ci czuć się świetnie przez cały dzień i nie będzie musieć sięgać po słodycze czy niepotrzebne przekąski, dlatego koktajl Herbalife jest taki świetny produkt na odchudzanie.

Herbalife Koktajl odżywczy w skrócie

Koktajl odżywczy zawiera tylko 220kCal na porcję z odtłuszczonym mlekiem i jest pełen wszystkich witamin i składników odżywczych, których potrzebujesz, aby mieć zdrowy, aktywny dzień. Wypróbuj sam i przekonaj się, jak się czujesz!

Jeśli chcesz zobaczyć więcej informacji o naszym głównym produkcie, sprawdź tę stronę .

Wszystkie nasze produkty znajdziesz tutaj www.eherbalsklep.pl

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz