Deynn założyła fundację! Komu będzie pomagać?

Popularna blogerka Deynn założyła wraz ze swoim mężem fundację Unicorn. Sprawdź komu chcą pomagać!

Kim jest Deynn?

Deynn, czyli Marita Surma-Majewska, swoją karierę w sieci rozpoczęła od bloga modowego. Na swoim blogu sprzedawała również spodnie, które sama przerabiała. Z czasem zaczęła również interesować się zdrowym trybem życia, dzięki czemu poznała swojego męża – Daniela. Daniel Majewski to trener fitness, tworzył również plany treningowe. Jakiś czas temu został zatrudniony na Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu jako wykładowca. Majewski nie ukrywa, że nie miał lekko w młodości.

„Przez osiemnaście lat życia byłem zakompleksionym grubasem, bez perspektyw, zaplecza finansowego, wiary innych ludzi w jakikolwiek sukces.”

Majewscy na jakiś czas wyjechali do Stanów Zjednoczonych. Po powrocie w zeszłym roku, postanowili otworzyć fundację Unicorn. Być może jest to próba ocieplenia wizerunku po aferze z siostrę Deynn, która oskarżyła Majewskich o kłamstwa i manipulacje oraz znęcanie się na najmłodszą siostrą Natalią.

Fundacja Unicorn – komu będzie pomagać Deynn?

Na stronie Deynn oraz Daniela Majewskiego widnieje komunikat:

„Naszym głównym celem jest wykorzystywanie potęgi Internetu do charytatywnego działania na rzecz bardziej potrzebujących. Pragniemy jednoczyć ludzi i czynić w ich kierunku dobro. Rozpoznawalność naszego małżeństwa stworzyliście właśnie Wy i to właśnie, dlatego czujemy się zobowiązani do tego by robić to samo z innymi ludźmi i zwierzętami. Chcemy tworzyć, ratować, pchać do przodu.”

Majewscy niedawno wzięli udział w akcji, która pomogła kilkuset skrzywdzonym zwierzętom. Jeśli jesteście chcecie poznać więcej informacji na temat Fundacji Unicorn to sprawdźcie stronę fundacja-unicorn.com