Deynn i Majewski wracają do Polski! Znamy powód!

Deynn i Majewski, para fit blogerów, po kilkumiesięcznym pobycie w Stanach Zjednoczonych wracają do Polski! Przypomnijmy, para wyjechała do Kalifornii na początku 2018 roku, po głośnym skandalu z udziałem rodziny Deynn. Afera dotyczy słynnej smsowej wymiany między siostrami oraz rzekomego znęcania się Majewskiego nad trzecia z sióstr, 10-letnią Natalią.

Dlaczego Deynn i Majewski wracają do Polski?

Istnieje kilka teorii dotyczących powodu powrotu skompromitowanej pary do Polski. Jedni twierdzą, że Deynn oraz Majewski liczą, iż ludzie zapomnieli o skandalach z ich udziałem. Planują na nowo zamieszkać w kraju i powoli realizować swoją strategię powrotu na salony.

„Będą udawać nawróconych, powiedzą że Stany ich zmieniły i liczą, że wszystko wróci do stanu sprzed skandali, czyli że kasa dalej będzie płynąć.” – zdradza anonimowe źródło portalu Pudelek.

Deynn oraz Majewski już od kilku miesięcy próbują ocieplić swój wizerunek. Stale relacjonują swoje życie w słonecznej Kalifornii, gdzie szczęśliwi i uśmiechnięci spełniają swoje marzenia i pomagają potrzebującym. Pobyt w Stanach Zjednoczonych pozwolił, według pary, odpocząć im i nabrać dystansu do fali hejtu, jaka ostatnio się na nich wylała.

Jak się jednak okazuje, powód powrotu Deynn i Majewskiego jest jednak zupełnie banalny i zupełnie od nich niezależny. Parze po prostu skończyła się wiza, muszą spakować manatki i wrócić nad Wisłę.

Cieszycie się, że Deynn i Majewski wracają? Jak myślicie? Spokornieli czy to tylko taktyczna zagrywka? Tak czy inaczej, na pewno wkrótce znów o nich usłyszymy.