Czy można wyglądać młodo i jednocześnie zachować naturalne rysy twarzy? Tak! Mamy na to odpowiedź

Zabieg z wykorzystaniem nowoczesnego preparatu jakim jest PROFHILO, na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego, to zdecydowany hit w gabinetach medycyny estetycznej. PROFHILO kierowany jest do pacjentek, które szukają zarówno zabiegów podkreślających naturalne rysy twarzy i odświeżających skórę, jak i efektu lekkiego liftingu. Co ważne, PROFHILO to nie wypełniacz, a stymulator tkankowy, który pobudza nasze fibroblasty, czego efektem jest nawilżona, jędrna i promienna skóra bez efektu zniekształcenia twarzy. Zabieg jest polecany zarówno młodszym pacjentkom jako profilaktyka przeciw pierwszym zmarszczkom, jak i pacjentkom dojrzałym, którym zależy na bardziej widocznym, ale wciąż naturalnym efekcie.

Czy można wyglądać młodo i jednocześnie zachować naturalne rysy twarzy?
Dr Adrian Chwojnicki
www.dermaderm.pl
Nowe trendy medycyny estetycznej zapowiadają nadejście nurtu smart aging. Smart aging to holistyczne podejście do profilaktyki przeciwstarzeniowej. Filarami tego nurtu są świadome i mądre wybory. Naturalne procesy starzenia powodują utratę jędrności skóry, zmieniając kontur twarzy. Współczesne pacjentki szukają prostych i skutecznych zabiegów, które zatrzymają ten proces.
Czy można wyglądać młodo i jednocześnie zachować naturalne rysy twarzy? Tak! Mam na to odpowiedź i jest nią zabieg z wykorzystaniem PROFHILO. Ten produkt stanowi wyjątkową terapię w przeciwdziałaniu starzenia się skóry – dzięki swojej budowie ma działanie biostymulujące, co czyni go jedynym i niepowtarzalnym wśród obecnych na rynku preparatów. PROFHILO w łagodny, prosty i systematyczny sposób powoduje przebudowę, czyli bioremodeling skóry. Jednocześnie przywraca utracony kontur twarzy, zwiększając jej napięcie i poprawiając nawilżenie. Co ważne, PROFHILO stosujemy także do innych części ciała, które potrzebują zwiększenia napięcia skóry, np. okolice szyi, dekoltu czy ramion.
Widoczne efekty zabiegu utrzymują się nawet do roku. Rekomendowane jest wykonanie dwóch zabiegów w odstępie około miesiąca. Krótki czas trwania zarówno zabiegu, jak i regeneracji czynią z niego zabieg bardzo chętnie wybierany przez moich pacjentów.

Dr Adrian Chwojnicki (Fot. materiały partnera)

Dla kogo przeznaczony jest zabieg PROFHILO?
Dr Olga Bobowska
www.bobowska-guglas.igabinet.pl
Wśród szerokiej gamy produktów i zabiegów dostępnych na rynku medycyny estetycznej preparat PROFHILO zdecydowanie się wyróżnia. Obecnie PROFHILO jest preparatem o jednym z najwyższych stężeń kwasu hialuronowego dostępnych na rynku medycyny estetycznej.
Idealny pacjent do zabiegu z preparatem PROFHILO to ten ok. 30-40. roku życia, u którego pojawiają się pierwsze objawy wiotkości skory, a który jeszcze nie wymaga lub nie chce podania wypełniaczy.
PROFHILO świetnie sprawdzi się również jako uzupełnienie zabiegów wolumetrycznych dla starszych pacjentów – przedłuża i dopełnia on efekty wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego oraz działa regenerująco. Rewelacyjnie nadaje się także dla mężczyzn – konturuje bez efektu „przerysowania” i poprawia jakość męskiej skóry. Moi pacjenci cenią PROFHILO przede wszystkim za efekty (pierwsze widać już po miesiącu) i skuteczność. Powoli uwalniający się z miejsca wstrzyknięcia kwas hialuronowy działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony owal twarzy. Wzmacnia, zagęszcza i liftinguje skórę, wysmukla rysy twarzy, nadaje lekki efekt wolumetryczny oraz efekt „wypoczętej” twarzy.
Pacjenci i lekarze uwielbiają ten zabieg także ze względu na szybką i prostą procedurę podania, jak i krótki czas rekonwalescencji – po zabiegu można od razu wrócić do codziennych aktywności. Można go również łączyć z innymi procedurami medycyny estetycznej oraz wykonywać o każdej porze roku.

 Dr Olga Bobowska (Fot. materiały partnera)

IBSA to szwajcarska firma farmaceutyczna obecna w ponad 80 krajach. W portfolio IBSA znajdziemy takie produkty, jak PROFHILO, ALIAXIN, VISCODERM.

Strona internetowa: http://www.ibsapoland.pl/