Czy bezpieczne dla użytkownika dildo z przyssawką musi być wykonane ze specjalnego rodzaju silikonu medycznego?

Dildo z przyssawką to gadżet, który wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród wielu singli i par. Wszystko dzięki przyssawce, za której sprawą zamocujemy zabawkę na każdej powierzchni. Najlepsze dildo z przyssawką to takie wykonane z silikonu medycznego, ale czy tylko gadżety z tego materiału dają pewność, że nasze zabawy będą nie tylko przyjemne, ale i bezpieczne? Sprawdźmy!

 

Z jakiego materiału dildo wybrać?

 

Zabawki erotyczne wykonywane są z różnych materiałów. Dildo to nie tylko silikon medyczny. Wśród często wybieranych przez producentów gadżetów erotycznych tworzyw znajdziemy także wysokiej jakości stal chirurgiczną czy szkło. Markowe produkty nie są wykonywane z niskiej jakości gumy niewiadomego pochodzenia, czy innych materiałów, które nie zapewniają bezpieczeństwa użytkowania.

Warto zwrócić uwagę na jedną rzecz. Przyssawka, czyli niepozorny element naszego dildo pojawia się zwłaszcza wśród akcesoriów wykonanych z silikonu medycznego. Dlaczego? Wynika to z tego, że w tej kategorii produktów, jest ona integralną częścią dildo.

 

Często jest to jeden przemyślany i zmyślnie zaprojektowany odlew, który sprawia, że dildo będzie naszym najlepszym przyjacielem w chwilach samotności lub towarzyszem zabaw z naszym partnerem, lub partnerką. Właśnie takie dilda z przyssawką oferuje sklep KinkyWinky.pl.