Blog Make Life Easier

Blog Make Life Easier, należący do Kasi Tusk, jest jednym z najpopularniejszych blogów w Polsce. Śmiało można stwierdzić, że córka premiera odniosła prawdziwy sukces.

Make Life Easier to mieszanka porad modowych i urodowych, sporo pięknych zdjęć oraz przepisów kulinarnych. Pierwszy post na blogu pojawił się 10 lutego 2011 roku i od tamtego dnia blogerka zamieszcza kolejne. Blog Make Life Easier odwiedza miesięcznie ponad milion osób.

Do założenia bloga natchnęła Kasię jedna ze skandynawskich blogerek. Premierówna bała się, że pomysł nie spodoba się Tacie – Donaldowi Tuskowi, ale ten ku jej ogromnemu zdziwieniu zgodził się od razu. Jej pierwsze wpisy wywołały tak ogromne poruszenie w internecie, że padł serwer.

Kasia Tusk zaznacza, że przez swoje posty na blogu nie chce nikomu nic narzucać. Prowadzenie bloga jest dla niej zabawą i sposobem na życie, a swoich czytelniczek nie chce namawiać do gonitwy za tym co modne.

 „Na pewno chciałabym, żeby mój blog był inspiracją, nie do rzeczy wzniosłych i wielkich, ale tych małych, które tworzą naszą codzienność i w efekcie przekładają się na nasze lepsze samopoczucie. Chcę, żeby ten przekaz z monitora był spokojny, łagodny. (…) Żeby chciało się wstać od komputera i pójść na spacer”. – mówi blogerka.