Bezoperacyjne powiększanie biustu – czy to możliwe?

Czy istnieją naturalne metody powiększania biustu ? Piersi rosną samoistnie kiedy kobieta jest w ciąży, karmi lub kiedy przytyje. Może się tak zdarzyć w czasie przyjmowania tabletek hormonalnych, ale jest to najczęściej efekt uboczny ich stosowania. Żadne kremy, tabletki, ani domowe sposoby nie sprawią, ze nasze piersi powiększą się. A jednak są sposoby na bezoperacyjne powiększenie biustu. Poznaj je!

Bezoperacyjne powiększanie biustu – metody

Znalezione obrazy dla zapytania bezoperacyjne powiększanie biustu

Powiększanie piersi jest zabiegiem inwazyjnym. Operację wykonuje się pod pełną narkozą, następnie konieczna jest kilkutygodniowa rekonwalescencja. Mimo tego, jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Dla kobiet, które boją się skalpela opracowano metody, które pozwalają na bezoperacyjne powiększanie biustu. Oto one.

Bezoperacyjne powiększanie biustu tłuszczem

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i oprócz powiększenia piersi, podnosi je i koryguje ich kształt. W roli wypełniacza używa się tłuszcz pobrany z ud, bioder, pośladków lub brzucha pacjentki. Bezoperacyjne powiększanie biustu tłuszczem daje trwałe i naturalne efekty – piersi wyglądają jak prawdziwe, i takie też są w dotyku. Tłuszcz nie powinien zniknąć z czasem, a jeśli przytyjesz to piersi również powiększą się. Cena zabiegu waha się w granicach 11-13 tysięcy złotych za jednorazowe powiększenie obu piersi. Dla zadowalających efektów jest on często powtarzany, choć nie zawsze. W cenę wliczona jest już liposukcja.

Bezoperacyjne powiększanie biustu kwasem hialuronowym

W medycynie estetyczne kwas hialuronowy stosuje się w formie żelu, który można umieścić w różnych częściach ciała, również w piersiach. Bezoperacyjne powiększanie biustu kwasem hialuronowym pozwala na uzyskanie 1-2 rozmiarów więcej, można nim również podnieść i ujędrnić piersi, a także skorygować ich kształt. Efekt niestety nie jest trwały, utrzymuje się maksymalnie do 30 miesięcy. Powiększanie biustu kwasem hialuronowym wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym i nie pozostawia na ciele żadnych blizn. Cena zabiegu to koszt ok. 7 tysięcy złotych, ale jeśli chcesz efekt utrzymać przez dłuższy czas, to co kilka miesięcy należy powtórzyć zastrzyki. Nie kosztują one jednak więcej niż 500 zł za sztukę.

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz