Bezoperacyjne powiększanie biustu – czy to możliwe?

Czy istnieją naturalne metody powiększania biustu ? Piersi rosną samoistnie kiedy kobieta jest w ciąży, karmi lub kiedy przytyje. Może się tak zdarzyć w czasie przyjmowania tabletek hormonalnych, ale jest to najczęściej efekt uboczny ich stosowania. Żadne kremy, tabletki, ani domowe sposoby nie sprawią, ze nasze piersi powiększą się. A jednak są sposoby na bezoperacyjne powiększenie biustu. Poznaj je!

Bezoperacyjne powiększanie biustu – metody

Znalezione obrazy dla zapytania bezoperacyjne powiększanie biustu

Powiększanie piersi jest zabiegiem inwazyjnym. Operację wykonuje się pod pełną narkozą, następnie konieczna jest kilkutygodniowa rekonwalescencja. Mimo tego, jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Dla kobiet, które boją się skalpela opracowano metody, które pozwalają na bezoperacyjne powiększanie biustu. Oto one.

Bezoperacyjne powiększanie biustu tłuszczem

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i oprócz powiększenia piersi, podnosi je i koryguje ich kształt. W roli wypełniacza używa się tłuszcz pobrany z ud, bioder, pośladków lub brzucha pacjentki. Bezoperacyjne powiększanie biustu tłuszczem daje trwałe i naturalne efekty – piersi wyglądają jak prawdziwe, i takie też są w dotyku. Tłuszcz nie powinien zniknąć z czasem, a jeśli przytyjesz to piersi również powiększą się. Cena zabiegu waha się w granicach 11-13 tysięcy złotych za jednorazowe powiększenie obu piersi. Dla zadowalających efektów jest on często powtarzany, choć nie zawsze. W cenę wliczona jest już liposukcja.

Bezoperacyjne powiększanie biustu kwasem hialuronowym

W medycynie estetyczne kwas hialuronowy stosuje się w formie żelu, który można umieścić w różnych częściach ciała, również w piersiach. Bezoperacyjne powiększanie biustu kwasem hialuronowym pozwala na uzyskanie 1-2 rozmiarów więcej, można nim również podnieść i ujędrnić piersi, a także skorygować ich kształt. Efekt niestety nie jest trwały, utrzymuje się maksymalnie do 30 miesięcy. Powiększanie biustu kwasem hialuronowym wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym i nie pozostawia na ciele żadnych blizn. Cena zabiegu to koszt ok. 7 tysięcy złotych, ale jeśli chcesz efekt utrzymać przez dłuższy czas, to co kilka miesięcy należy powtórzyć zastrzyki. Nie kosztują one jednak więcej niż 500 zł za sztukę.