Back to office w pachnącym stylu!

Musisz stosować korporacyjny dress code? Twój biznesowy look to nienaganna fryzura, eleganckie garnitury i delikatny makijaż? Nie zapomnij uzupełnić swojej stylizacji do pracy odpowiednim aromatem perfum!

Jakie perfumy do pracy wybrać?

Perfumy w pracy mają większe działanie, niż możesz się spodziewać. Dodają energii, zwiększają pewność siebie i wpływają na skupienie, a nawet na dobry nastrój. Wykreuj wizerunek profesjonalistki i zadbaj o to, by w pracy pięknie pachnieć.

Perfumy, które stosujesz na imprezy, randki czy spotkania z przyjaciółmi nie są dobrym pomysłem na perfumy do pracy. Do biur poleca się stosować perfumy neutralne, subtelnie podkreślające swój wizerunek. Efekt zdominowania otoczenia intensywnym zapachem nie jest na miejscu. Przebywanie razem w małym pomieszczeniu, współpracownikom mogłoby przysporzyć kłopotów, na przykład bóli głowy. Chcesz pięknie pachnieć w biurze? Wybierz najpiękniejsze perfumy damskie pozbawione ciężkich kadzidlanych zapachów i mocno-słodkich aromatów. Perfumy z ogonem to także nie jest dobry pomysł. W pracy powinnaś się wyróżniać swoim zaangażowaniem, a nie intensywnym zapachem odwracającym uwagę na przykład klientów czy znajomych z pracy. Zdecydowanie wybieraj perfumy na dzień i odpowiednie do aktualnej pory roku. Wypróbuj perfumy drzewne, świeże, a także owocowe. Z powodzeniem możesz rozpylić na swojej skórze perfumy kwiatowe, cytrusowe, te z nutami zielonej herbaty czy miętą.

  • Damskie perfumy świeże – wraz z lekkimi kompozycjami, zawodowe wyzwania będą mniej wymagające. Zastrzyk energii zawsze jest mile widziany, także w pracy. Oryginalne perfumy świeże mają w składzie owoce cytrusowe, zielone trawy, zioła, zieloną herbatę.
  • Damskie perfumy owocowe – większość z nich jest bliskoskórna. Lekki i świeży zapach towarzyszy w ciągu dnia poprawiając pewność siebie i zadowolenie. Idealne perfumy na lato. Markowe perfumy owocowe są pełne musujących, soczystych owoców cytrusowych, kiwi, arbuza i wielu innych.
  • Damskie perfumy drzewne – nieco cieplejsze kompozycje także sprawdzą się w pracy. W połączeniu z owocami czy zielonymi, świeżymi nutami będą dobrze uzupełniać biurową stylizację. Oryginalne perfumy drzewne komponuje się z drewna lub żywicy.

Najlepsze perfumy do pracy – zobacz propozycje

  • Francuskie perfumy lane 132. AMBRA – https://laneperfumy.pl/lane-perfumy/56-132-ambra-woda-perfumowana.html#/36-pojemnosc-35ml – to nieco cieplejsza kompozycja z akordem drzewnym. Idealne perfumy na jesień i zimę, do pracy w biurze. Mocniejszy charakter łagodzony jest aromatem egzotycznych kwiatów.
  • Perfumy lane 238. AMBRA to elegancka kwiatowo-drzewna kompozycja. Drzewne akordy, delikatne kwiaty i pikantne przyprawy tworzą niebanalne perfumy, które pokochają indywidualistki.
  • Francuskie perfumy AMBRA 404 łączą kobiecość i elegancję. Dla kobiet romantycznych poza pracą, a zdecydowanych i pewnych siebie w pracy. Owoce takie jak mandarynka, bergamotka, cytryna czy limonka harmonijnie wspołgrają z kwiatami ylang-ylang, jaśminu i róży majowej. Gwarantują dobre samopoczucie podczas wyjazdu służbowego.