Autoprezent.pl – podaruj przejazd sportowym samochodem w prezencie

Jeśli tęsknym wzrokiem spoglądasz na sportowe auta, które mijasz na drodze, to znak, że marzysz o tym, żeby usiąść na fotelu kierowcy takiego pojazdu. Lecz to nie musi pozostać w sferze marzeń, zaraz dowiesz się co zrobić, żeby pokierować jedną z legend światowych motoryzacji. Co ważne, możesz też podarować przejażdżkę komuś bliskiemu.

Co zrobić, żeby przejechać się Ferrari, Lamborghini albo Porsche?

Prezenty samochodowe mogą mieć różne oblicze. Miłośnicy motoryzacji często kolekcjonują miniatury aut, breloczki, smycze oraz odzież danych marek. Jednak prawdziwą solą miłości do aut jest możliwość kierowania nimi. Dlatego też warto obdarować osobę, która kocha auta, możliwością poprowadzenia nowoczesnego, szybkiego pojazdu. To jest jak najbardziej możliwe, wystarczy tylko, że wykupisz voucher na jazdę sportowym samochodem po torze.

Przejazd Ferrari na torze, kierowanie Lamborghini czy prowadzenie Porsche – to jest możliwe. Wystarczy tylko, że poświęcisz kilka minut na to, żeby wybrać odpowiedni model, który przetestuje obdarowana przez Ciebie osoba. Do Twojej dyspozycji są największe marki. Dostępne są różne lokalizacje, więc możesz wybrać tor, który jest zlokalizowany najbliżej miejsca zamieszkania osoby, której podarujesz voucher. Sprawdź tylko wcześniej dostępne terminy.

Wybierz auto spośród legend motoryzacji

Gama dostępnych aut jest naprawdę szeroka. Na pierwszy rzut oka wybijają się pojazdy Ferrari. Do Twojej dyspozycji są ponad 4-litrowe silniki ukryte pod maskami modeli F430 oraz 458 Italia. Dostępny jest też samochód F12berlinetta, który jest napędzany jednostką napędową V12 6,3 litra o mocy 740 KM. Wybierz więc auto, którym pojedziesz ty lub bliska Ci osoba.

Dostępna jest też jazda po torze innymi autami z Włoch, w tym Lamborghini. Huracan i Gallardo – usiądź za kierownicą jednego z nich i poczuj się jak gwiazda wyścigów samochodowych.

Oprócz włoskich samochodów możesz też wybrać jedną z amerykańskich marek. W ofercie znajdują się pojazdy Dodge Viper, Chevrolet Camaro, Chevrolet Corvette oraz Ford Mustang. To prawdziwe legendy motoryzacji, możesz na własnej skórze poczuć ich moc lub podarować chwilę adrenaliny komuś innemu.

Do dyspozycji są też perełki niemieckiej motoryzacji. Audi R8, BMW i8, BMW M4 i Porsche 911 GT3. To auta znane na całym świecie, możesz się przekonać na własnej skórze, jakie to odczucie być za kierownicą jednego z nich. Prowadzenie takiego typu aut to może być też pożyteczna lekcja, która zaowocuje podczas codziennej jazdy na drodze.

Tory, na których możesz poczuć adrenalinę

Znasz już szeroką gamę dostępnych pojazdów, teraz czas poznać lokalizację, w których będziesz mógł je poprowadzić. Do Twojej dyspozycji są w pełni bezpieczne lokalizacje, takie jak np. Tor Bednary pod Poznaniem, Silesia Ring czy Driveland pod Warszawą. W każdym zakątku kraju znajduje się odpowiedni obiekt, na którym możesz szybko i komfortowo jechać pojazdami takich marek jak Ferrari, Ford, Audi czy BMW. Nie czekaj dłużej tylko wykup voucher dla siebie lub znajomego.