Aniamaluje – blog, w którym liczy się treść

Ania, autorka bloga Aniamaluje, ma 28 lat i z wykształcenia jest pedagogiem. Na codzień pracuje z dziećmi, i to jest jej największą pasją.

„Moją pasją jest pokazywanie innym (szczególnie dzieciom), że ich możliwości i potencjał nie są ograniczone ani raz na zawsze zdeterminowane, ani przez geny, ani przez nauczycielkę która powiedziała, że nie ma nadziei. Uwielbiam to.”

Blogiem  Aniamaluje zajmuje się ale w wolnych chwilach – jest on dla niej odskocznią od rzeczywistości oraz miejscem, gdzie może przekazać innym, to co dla niej ważne. Ania mówi, że blogowanie usystematyzowało jej życie, a blog Aniamaluje jest jej największą motywacją. Dzięki niemu wydała książkę, która odniosła całkiem spory sukces.

Blog Aniamaluje to przede wszystkim treści, dlatego tak bardzo wyróżnia się na tle blogów, które skupiają się głównie na pięknych zdjęciach. Posty Ani zmuszają do myślenia, rozśmieszają, czasem nawet szokują – tym samy zmuszają czytelnika do myślenia, czego zdecydowanie brakuje w polskiej blogosferze. Polecam!