Alek Rogoziński- niekwestionowany mistrz komedii kryminalnej znów zaskakuje!

Nowa powieść Alka Rogozińskiego to prawdziwa gratka dla miłośników literatury, która potrafi trzymać w napięciu do samego końca. „Tajemnica starego domu” zanurza czytelnika w świat pełen tajemnic, intryg i nieoczekiwanych zwrotów akcji, wszystko to zaśpiewane lekkim, niewymuszonym humorem. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie zaskakujące zakończenia i dobrą zabawę podczas lektury.

Historia zaczyna się, kiedy rodzeństwo z Wybrzeża – Agata i Radek – dziedziczy po wuju willę pod Warszawą. Przeprowadzka wydaje się być świetną okazją do rozpoczęcia dorosłego życia, ale dom skrywa mroczne sekrety. Związane z nim są dawne nierozwiązane sprawy, w tym morderstwo. Willa, uznawana za przeklętą, staje się dla rodzeństwa źródłem nie tylko nowych możliwości, ale i zagrożeń.

Na strychu znajdują się tajemnicze pokoje, które nie były otwierane przez wiele lat. Jakie sekrety skrywają? Czy Agata i Radek zdołają przełamać rodzinną klątwę? Odpowiedzi na te pytania przynosi książka Rogozińskiego, który znany jest z umiejętności łączenia elementów klasycznej powieści kryminalnej z elementami czarnego humoru. Jego najnowsza powieść z pewnością dostarczy czytelnikom wielu emocji i śmiechu.

O autorze:

Alek Rogoziński to znany pisarz, którego specjalnością są komedie kryminalne oraz powieści obyczajowe. Wśród jego najbardziej znanych dzieł znajdują się tytuły takie jak „Jak Cię zabić, kochanie?”, „Teściowe muszą zniknąć”, „Nieboszczyk sam w domu”, „Babka z zakalcem” oraz „Dom tajemnic”. Jego twórczość cieszy się ogromną popularnością – książki wydane pod jego nazwiskiem rozeszły się w ponad milionie egzemplarzy.

W 2019 roku jeden z jego kryminałów, „Raz, dwa, trzy… giniesz ty!” został zaadaptowany na potrzeby teatru. Rogoziński został również uhonorowany w 2022 roku statuetką Złoty Pocisk za całokształt twórczości.

Poza literaturą, Rogoziński jest zapalonym podróżnikiem, miłośnikiem Madonny i Jima Morrisona. Uwielbia herbatę Earl Grey, włoską kuchnię, bowling oraz gry karciane, co świadczy o jego różnorodnych zainteresowaniach.