5 zalet korzystania z aplikacji mobilnych do umawiania wizyt u fryzjera i kosmetyczki

Rozwój nowoczesnych narzędzi i wirtualnych kanałów komunikacji sprawił, że klienci mogą w dogodny sposób konsultować się z usługodawcami. Wiele salonów fryzjerskich i zakładów kosmetycznych udostępnia opcję rezerwacji wizyty za pomocą urządzeń mobilnych. Jakie korzyści płyną z wykorzystywania takich rozwiązań?

Opis oferty

Salony fryzjerskie, posiadające własne aplikacje mobilne, starają się dostosować funkcje platform do zapotrzebowania klientów. W systemie dostępne są szczegółowe informacje na temat zakresu oferowanych usług oraz ceny konkretnego zabiegu. Każdy klient może więc wybrać rozwiązanie dostosowane do własnych potrzeb i preferencji. Opisy wzbogacone są informacjami na temat ewentualnych przeciwskazań do wykonywania danego zabiegu. Salony fryzjerskie i gabinety kosmetyczne udostępniają swoim klientom opcję wprowadzania indywidualnych uwag co do wykonania usługi. Specjalista zyskuje dzięki temu informacje, które pozwalają uzyskać zadawalający go efekt stylizacji lub zabiegu pielęgnacyjnego.

Rabaty

Użytkownicy aplikacji mobilnych, którzy zdecydują się założyć konto, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Dotyczą one usług oferowanych w danym salonie oraz produktów stylizacyjnych. Każda wizyta premiowana jest często punktami lojalnościowymi. Uzyskanie odpowiedniej liczby bonusów wiąże się z różnego rodzaju zniżkami lub produktami premium.

Powiadomienia

Aplikacje mobilne stanowią medium komunikacyjne pomiędzy specjalistami a klientami. Moduły wykorzystywane są jako kanały, informujące o dostępnych w danym salonie usługach  lub ewentualnych zniżkach. Korzystając z aplikacji, można na bieżąco śledzić trendy stylizacyjne, nowoczesne techniki kosmetyczne oraz modne fryzury. System przypomina również o zbliżającej się umówionej wizycie.

Szybkość użytkowania

Aplikacje dostępne dla użytkowników urządzeń mobilnych wyposażone są w funkcje, ułatwiające znalezienie potrzebnych informacji. Na podstawie wprowadzonego adresu aplikacja umożliwia zlokalizowanie salonu w pobliżu miejsca zamieszkania danej osoby. Firmy często udostępniają swoim klientom wskazówki, ułatwiające dotarcie do wybranego zakładu.

Prosta rezerwacja

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej można w łatwy sposób umówić się na wybrany zabieg w salonie. Wystarczy zaznaczyć termin oraz rodzaj usługi. Zabieg można z łatwością wprowadzić do swojego kalendarza, ustawiając przypomnienie o zbliżającej się wizycie. Aplikacje mobilne ułatwiają również jej odwołanie. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję bez konieczności wykonywania dodatkowych telefonów.

Aplikacje mobilne stanowią wygodną formę rezerwacji wizyty u wybranego specjalisty. Warto więc skorzystać z oprogramowania dostępnego na stronie https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid (https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394), by czerpać benefity, płynące z  jego użytkowania.