3 gadżety erotyczne dla mężczyzn, które uszczęśliwią ich partnerki

Do waszej sypialni wkradła się monotonia i chciałabyś nieco ożywić atmosferę? Chcesz zaskoczyć nowego partnera inwencją? Poznaj gadżety, które choć zostały stworzone dla mężczyzn, najwięcej satysfakcji dają kobietom!

Zabawki erotyczne coraz częściej goszczą w polskich domach. Wpływ na to zjawisko w dużej mierze ma niesłabnąca popularność literatury erotycznej i filmów w rodzaju 50 twarzy Greya. Ponadto ostatnie badania społeczne pokazują, że Polacy są coraz bardziej otwarci w kwestiach seksu i eksperymentowania, przy czym kobiety coraz śmielej komunikują partnerom swoje potrzeby. W tym kontekście nie dziwi zwiększone zainteresowanie gadżetami erotycznymi: zaczynając od kajdanek poprzez wibratory, a na korkach analnych kończąc. Dziś przyjrzymy się nakładkom na penisa. Poznajcie ich rodzaje i wyobraźcie sobie, jakie doznania mogą wam zapewnić!

1.      „Naturalna” nakładka na penisa

Pierwszy rodzaj nakładek na penisa, jaki można spotkać w sexshopie, to nakładki z wypustkami Najbardziej klasyczny wariant to ten najbardziej zbliżony kształtem do ludzkiego penisa. Na pierwszy rzut oka nakładka wygląda jak dildo – kolorem i kształtem przypomina prawdziwy członek. Nałożenie jej na przyrodzenie zwiększa objętość i długość penisa, stąd tego typu nakładki możesz spotkać też pod nazwą „przedłużka” na penisa. Ten gadżet intensyfikuje doznania kobiety, a jednocześnie dodaje pewności siebie mężczyznom, którzy nie są usatysfakcjonowani z gabarytów swojego przyrodzenia. Nakładka na penisa pozwala pogrubić członek aż o 30% i wydłużyć o ok. 5 cm! Materiał, z którego wykonany jest gadżet jest ultra realistyczny i przypomina prawdziwą skórę. Dodatkową przyjemność zapewnią ci imitacje żyłek i okrągłe wypustki, które stymulują wnętrze pochwy.

2.      Ekstrawaganckie nakładki z kolcami

Nakładki z kolcami to propozycja dla osób szukających urozmaiceń i nutki ekscentryczności. Poza fallicznym kształtem w ogóle nie przypominają penisa. Mogą być przezroczyste na całej długości, a mieć kolorowe kolce i wypustki. Wykonane są zwykle z atestowanego, miłego w dotyku lateksu. Lateksowe kolce mogą być różnej długości i umiejscowione pod różnym kątem. Chociaż tego typu nakładki wyglądają trochę jak egzotyczne owady, gwarantowana przez nie siła i niezwykłość doznań jest obłędna! Namów partnera na użycie nakładki z kolcami, zamknij oczy i rozkoszuj się doznaniami jak z innej planety.

3.      Nakładka na penisa w kształcie pierścienia

Nakładka na penisa w postaci pierścienia to najbardziej „niewinny” gadżet, który nie wzbudzi niczyich podejrzeń i krępujących pytań, gdy niespodziewanie wpadną do was goście albo dzieci wrócą do domu wcześniej. Niewielki rozmiar nakładki sprawia, że bez trudu zmieści się ona nawet w małej torebce. Nakładki na penisa w kształcie pierścienia, tzw. ringi, występują różnych kolorach i kształtach. Niektóre zakończone są maleńkim wibratorem lub lateksowymi kolcami, których zadaniem jest stymulacja łechtaczki. Co istotne, ring doskonale podtrzymuje erekcję, dzięki czemu możecie dłużej cieszyć się bliskością.