Złote koła

Masz obsesję na punkcie kolczyków w kształcie złotych kół? Świetnie! W 2018 roku możesz je nosić o każdej porze dnia i nocy! Mini, midi lub super maxi? Do wyboru masz mnóstwo rodzaji. Sprawdź, które gwiazdy Instagrama oraz świata mody zakochały się w tych kolczykach.

Wśród celebrytów panuje prawdziwa mania na złote koła. Styl midi wybierają Dua Lipa oraz Bella Hadid i Hailey Baldwin. Z kolei Camila Coelho i Kaia Gerber wolą mini złote obręcze. Jeśli obserwujesz na Instagramie blogerkę Chiarę Ferragni z pewnością już wiesz, że jest ona prawdziwą fanką złotych kół. Nosi je praktycznie wszędzie, nawet podczas koncertu Fedeza i J-Axa w San Siro nie mogła oprzeć się pokusie dopasowania ich do swojej stylizacji od Versace i Chanel. Również w codziennych stylizacjach łączy złote koła z innymi elementami swojej biżuterii.

Golden girl: Bella completed her edgy ensemble with gold hoop earrings and multiple chains around her neck

Golden girl: She accessorised with large gold hoops

Kaia Gerber in a polka dot mini dress and boots

Kaia Gerber Summer Style Vintage Sunnies #kaiagerber #summerstyle #style

Trends: golden hoops are your new summer essential | The Blonde Salad

Trends: golden hoops are your new summer essential | The Blonde Salad

Złote koła są w tym sezonie niesamowicie modne, dlatego na rynku istnieje bardzo duży wybór tych kolczyków. Zastanawiasz się, które wybrać? Wskazówek możesz poszukać na Instagramie, wielu celebrytów pokazuje się w tej biżuterii. Jak je nosić? Pamiętaj, że jeśli wybierzesz maxi kolczyki, nie możesz przesadzić. Lepiej skupić się na jednym konkretnym akcesorium, niż ryzykować tandetnym wyglądem!