Z niezbędnika rodzica – kompresowy żel rozgrzewający i chłodzący dla Twojego malucha

Rodzice mają wiele pociechy ze swoich dzieci. Są one najczęściej bardzo ruchliwe oraz pełne energii. To prowadzi do sytuacji, w których aktywności wychodzą poza bezpieczną strefę i bezpieczne prędkości. Podczas spacerów, jazdy na rowerze czy hulajnodze, upadków nie da się przewidzieć. Da się jednak zminimalizować szkody, a także ból. Dlatego tak ważne jest kompleksowe wyposażenie w skuteczne akcesoria dla rodziców.

Ukojenie po każdym upadku

Pierwsza jazda na jednośladzie nie zawsze kończy się dobrze, tak samo wyjścia na piłkę czy inne aktywności fizyczne. Często w takich sytuacjach pojawiają się potłuczenia oraz kontuzje. Jednak Twoje dziecko z reguły nie chce na tym poprzestać. Ból ma szybko minąć, by móc na powrót bawić się w najlepsze. W tym celu powstał niezastąpiony kompres dla dziecka. Jest to perfekcyjny dodatek do wszelkiego rodzaju żeli rozgrzewających oraz chłodzących. Wystarczy chwilę potrzymać go w lodówce bądź w gorącej wodzie, a substancja, którą jest wypełniony przejmie daną temperaturę, będąc ukojeniem dla wszystkich zbolałych miejsc.

Skutecznie i szybko łagodzi ból

Jest to nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim stosunkowo szybkie rozwiązanie na siniaki. Efekty można zaobserwować prawie natychmiast. Po kilku minutach obrzęk będzie mniejszy, a w zależności od urazu temperatura ukoi ból. Świetnym  udogodnieniem jest możliwość stosowania takich kompresów na różnego rodzaju urazy. Sprawdzi się w przypadku zewnętrznych siniaków, ale także podczas wewnętrznych skręceń lub nadwyrężenia niektórych mięśni, czy też w przypadku przewiania.

Zadbaj o zdrowie swojego dziecka na zimę

Rodzice nie tylko starają się zadbać o dzieci przy ewentualnych skaleczeniach. Ogromnie dbają by w okresie, gdy nadchodzą chłodniejsze dni nie przeziębiły się, co może prowadzić do przykrych konsekwencji dla dziecka, w postaci rozstania z rówieśnikami na pewien czas. Dlatego warto mieć w swoim niezbędniku termofor dla dzieci na zimę. Rozgrzeje on każdą część ciała, przyniesie niesamowitą ulgę podczas mrozów, zwłaszcza podczas snu. Wystarczy włożyć pod kołdrę pojemnik wypełniony gorącą wodą, a już po chwili ogrzeje się ona, przynosząc dziecku niesamowity komfort, ułatwiając przy tym zasypianie.

Wyposaż się kompleksowo w niezbędnik każdego rodzica

W te oraz inny przedmioty, ogromnie przydatne dla każdego rodzica, wyposażysz się na kidstrips.pl. Jest to strona dla wszystkich, których pociechy uwielbiają aktywny tryb życia i nie zamierzają zwalniać. Pozwól swojemu dziecku realizować siebie i daj mu bezpieczeństwo podczas każdej zabawy! Wybierz produkt dla siebie w rozsądnej cenie i nie pozwól, by cokolwiek zatrzymało Twojego małego poszukiwacza przygód. To ułatwi jego wejście w świat dorosłych, a jednocześnie uśmierzy ból po ewentualnych porażkach.