Wózek bliźniaczy Duo Sport – co go wyróżnia?

Gdy wkrótce na świat mają przyjść bliźniaki, bardzo ważne jest prawidłowe przygotowanie wyprawki. Jednym z jej głównych elementów jest wózek bliźniaczy, który należy precyzyjnie dopasować do swoich potrzeb i możliwości. Musi być komfortowy, ale jednocześnie trwały i wytrzymały by stanowił rozwiązanie na pierwszych kilka lat życia dzieci i nie narażał waszej rodziny na koszty związane z jego wymianą. Właśnie dlatego dobrym pomysłem jest wózek bliźniaczy TFK Duo Sport. Zapewnia komfort jazdy dla rodzica i podróżujących maluchów. Przekonaj się, co go wyróżnia.

Wózek bliźniaczy TFK Duo Sport to rozwiązanie na wiele lat – jest przeznaczony dla maluszków od 6. miesiąca do aż 5. roku życia. Ma cały szereg istotnych dla rodziców zalet i bardzo szybko zdobywa wśród nich popularność. Przedstawiamy wszystkie jego zalety i przybliżamy cechy, które wyróżniają go na tle innych modeli.

Wózki dla dzieci Duo Sport – najważniejsze zalety

Wózek bliźniaczy Duo Sport to model bezpieczny i komfortowy jednocześnie. Został wyposażony w szerokie siedziska z oddychających materiałów. Dzieci podróżują więc w pełni wygodnie, nawet podczas najdłuższych spacerów. Co więcej, znajdziesz w nim poduszki znajdujące się na wysokości główek, dzięki którym zyskują komfort również w czasie drzemki. Wózki dla dla dzieci Duo Sport posiadają także 5-punktowe pasy bezpieczeństwa – dokładnie takie, jakie standardowo dostępne są w fotelikach samochodowych. Na uwagę zasługuje także bezstopniowa regulacja, która umożliwia płynne rozłożenie oparcia ich do pozycji leżącej, gdy maluszki zasną w trakcie wycieczki. Producent postawił również na doskonałą amortyzację, dzięki której podróże po “trudnym” terenie nie są już wyzwaniem.

Dla rodziców bliźniąt bardzo ważne jest to, by wózki dla dzieci były łatwe w obsłudze. Producent modelu Duo Sport zadbał o rozwiązania, które poprawiają komfort ich użytkowania. Wykonane z wodoodpornych materiałów, dzięki czemu chronią przed deszczem, a ich czyszczenie nie stanowi problemu. Co więcej, oferują opatentowany system składania, a więc sprawdzają się w codziennych sytuacjach, gdy zależy nam na szybkim schowaniu wózka do bagażnika. Wózki dla dzieci Duo Sport są wyposażone w duży kosz pod siedziskiem i liczne schowki, by w czasie spaceru nie potrzebować już dodatkowej torby. Istotne jest także zastosowanie ręcznego hamulca – rodzic ma do niego szybki dostęp w każdej sytuacji.

Wózek bliźniaczy Duo Sport to precyzyjna odpowiedź na potrzeby wielu rodziców – również tych mieszkających czy poruszających się po “trudnym” terenie. Producent oferuje możliwość doboru kół odpowiednich dla rejonu. Podczas gdy niektórzy rodzice mogą zdecydować się na ich pompowaną wersję, inni dla własnej wygody wybiorą te z komorami powietrza wykonane z wysokiej jakości pianki. Pierwsze gwarantują komfort, z drugimi natomiast nigdy nie zaznasz tzw. kapcia.

Wózek Duo Sport przeszedł również szeroko zakrojone testy jakości i bezpieczeństwa w Niemieckim Instytucie TÜV. Jest jednocześnie przeznaczony do użytku biegowego, więc idealnie sprawdzi się dla rodziców, którzy nie chcą rezygnować z aktywności fizycznej po przyjściu dzieci na świat.

Jaki wózek dla dwójki dzieci wybrać?

Co jest ważne, gdy wybierasz wózek dla dwójki dzieci? Przede wszystkim daj sobie na tę decyzję więcej czasu. Na spokojnie udaj się do sklepu stacjonarnego i porównaj ze sobą wszystkie dostępne modele. Nie kieruj się wyłącznie ich wyglądem czy ceną. Znacznie istotniejsze są wymiary czy waga wybranego wstępnie modelu. Zastanów się dokładnie, ile masz miejsca w mieszkaniu, jak wygląda droga do niego (winda czy schody, jak szerokie są drzwi do windy) i przemyśl, czy po złożeniu wózek zmieści się w bagażniku twojego samochodu. Jednym z najważniejszym kryteriów jest z pewnością teren, po którym przez większość czasu będziecie się poruszać. Sprawdź, jak się prowadzi i przeanalizuj, czy posiada chociaż kilka z wymienionych wyżej cech.

Wózek bliźniaczy TFK Duo Sport to obecnie jeden z najlepszych modeli. Stanowi połączenie estetyki i funkcjonalności, jest wykonany z odpornych, wysokiej jakości materiałów i sprawdza się przez kilka kolejnych lat bez konieczności wymiany. To odpowiedź na potrzeby każdej rodziny, w której pojawiają się bliźniaki.