Torebka typu shopper – do czego się przyda i kiedy ją nosić?

Niemal każda z nas ma taką torebkę, którą uwielbia i którą zabiera ze sobą wszędzie. Jeżeli jednak dopiero szukamy tego typu modelu dla siebie, zdecydowanie warto rozważyć kandydaturę tzw. shopper bag. Dzięki jej wielkości jest to model bardzo uniwersalny, który zda egzamin w prawie każdej sytuacji, jaka może nas na co dzień spotkać. Czym dokładnie jest shopperka i kiedy warto ją wybrać? Do jakiej stylizacji pasuje, jakie są jej największe zalety i gdzie bez problemu możemy ją ze sobą zabrać?

1. Czym jest shopperka?

2. Kiedy warto zabrać ze sobą shopperkę?

3. Do jakiej stylizacji pasuje shopperka?

Czym jest shopperka?

Shopperka to rodzaj dużej, pojemnej torby do noszenia na ramieniu. Pierwowzorem dla tego kroju torby była zwykła, materiałowa torebka na zakupy którą każdy z nas posiada w domu. Shopper bags występują w wersji zarówno dla pań, jak i dla panów, a zakres ich zastosowania jest bardzo duży ze względu na możliwość schowania do środka naprawdę imponującej ilości rzeczy. To jeden z tych modeli toreb, który z powodzeniem może stać się naszym codziennym wyborem, czy to do pracy, do szkoły czy na spacer.

Podobnie, jak znajdziemy wiele różnych odmian shopperek, tak samo możemy natrafić na modele wykonane z różnych materiałów. Najbardziej trwałym będzie oczywiście naturalna skóra, jeżeli jednak chcemy odmiany bez problemu znajdziemy torebki z ekologicznego odpowiednika czy parciane.

Kiedy warto zabrać ze sobą shopperkę?

Shopper bag to torba odpowiednia niemalże na każdą okazję, za wyjątkiem bardzo oficjalnych spotkań. Bez problemu posłuży nam w pracy, szkole, na wyjeździe oraz po prostu na co dzień. Dzięki temu, że jest bardzo pojemna, shopperka pozwoli nam na zabranie ze sobą wszystkich niezbędnych rzeczy, jakie potrzebujemy mieć ze sobą w konkretnym dniu. W zależności od materiału i wykonania, na jaki się zdecydowaliśmy będzie ona elegancka, casualowa, codzienna lub pasująca do zwariowanych stylizacji. Wiele ciekawych wzorów znajdziesz na stronie: https://bonafora.pl/Damska-shopperka.

Do jakiej stylizacji pasuje shopperka?

Ponieważ jest to bardzo uniwersalny rodzaj torby pod względem wykorzystania, nie inaczej jest w kwestii stylizacji. Shopper bag pasuje praktycznie do wszystkiego – od lekkiego i nieformalnego stroju, przez casual i smart casual, po oficjalny firmowy dress code. Jedynym momentem, gdy shopperka nie będzie nam pasować, jest wybranie bardzo oficjalnej lub wieczorowej stylizacji, do której odpowiednie są tylko małe torebki koktajlowe lub kopertówki.