Stylizacje z kozakami za kolano

Na pierwszy rzut oka kozaki za kolano wyglądają na trudne do wystylizowania. W rzeczywistości to łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Przeczytaj jak je nosić, aby było modnie i wygodnie.

1. Płaszcz

Unikaj stawiania butów jako centralnego punktu stroju, wybierając parę w neutralnym kolorze i łącząc je z płaszczem o ciekawym wzorze.

How to wear thigh-high boots

2. Klasyczna sukienka

Zestaw prowokujące kozaki z klasyczną, skromną sukienką, aby uzyskać elegancki wygląd.
image

3. Gruba dzianina

Baw się teksturami, stylizując kozaki z grubą dzianiną. Jeśli chcesz nosić je w dzień, sztuczka polega na zmniejszeniu ich seksapilu i zestawieniu ich z prostymi rzeczami.

image

4. Koszulowa sukienka

Podaruj swojej koszulowej sukience nowe życie, i załóż do niej kozaki za kolano. To najmodniejszy sposób na noszenie ich w dzień.
image

5. Grube rajstopy

Gdy wracają zimowe miesiące, załóż do kozaków grube rajstopy.

image

6. Swetry oversize

Oversizowe swetry nabierają nonszalancji, gdy zestawimy je z kozakami za kolano. Nie bój się połączyć ich z długością mini, oczywiście tylko wtedy gdy sweter jest obszerny.
image

7. Sweter z lat 90-tych

Oczywiście kusi, aby kozaki za kolano nosić tylko z sukienkami, ale zestawienie ich ze sportowym swetrem w stylu lat 90-tych to doskonały pomysł. 

image

8. Jeden kolor

Noszenie jednego koloru „od stóp do głów” sprawia, że cała stylizacja staje się szalenie stylowa.
image

9. Trapezowa spódnica

Prawdopodobnie posiadasz już większość elementów poniższej stylizacji – trapezową spódnicę , kaszmirowy sweter i kurtkę bomberkę. Pokazanie ud może wydawać się odważne, w rzeczywistości migasz tylko kawałkiem gołego ciała.

image

10. Golf

O ile nie planujesz eleganckiego przyjęcia lub nie udajesz się na uroczą imprezę w stylu Pretty Woman, unikaj pokazywania dekoltu.

image