Skuteczne wybielanie zębów dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii

Zdrowe, białe zęby i promienny uśmiech potrafią odjąć lat i sprawić, że będziemy postrzegani jako osoby bardziej pogodne oraz radosne. Nowoczesne technologie są tak zaawansowane, że każdy może cieszyć się śnieżnobiałym uzębieniem, niezależnie od tego, jakim kolorem szkliwa został obdarzony przez naturę. Bo jedni mają to szczęście, że bez stosowania zabiegów mają perłowe zęby, a innym daleko do wymarzonej bieli, ponieważ ich zęby mają odcień żółci czy szarości.

W takich przypadkach sposobem na zmianę koloru szkliwa jest wybielanie zębów. Na rynku dostępne są pasty wybielające i różnego rodzaju środki do domowego użytku, ale tylko wizyta w profesjonalnym gabinecie pozwoli na uzyskanie pożądanego efektu, czyli wybielenie zębów aż o kilka tonów tak, aby było to bezpieczne dla naszego szkliwa.

W ostatnich latach zabiegi wybielające cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Bardzo często trafiają do naszych gabinetów osoby, które próbowały zmienić kolor swoich zębów w domowych warunkach, ale bezskutecznie i dlatego zdecydowali się na profesjonalny zabieg. A ten przynosi natychmiastowe efekty, bo wystarczy tylko jednorazowa wizyta, podczas której zostanie przeprowadzone wybielanie z użyciem lampy Beyond, aby nasz uśmiech zmienił się nie do poznania. Czeka Cię ważne wydarzenie, do którego jest już bardzo mało czasu, a chciałbyś pojawić się na nim z śnieżnobiałym uzębieniem? Odwiedź stronę powab.com.pl i umów się na wybielanie zębów Beyond, przy wykorzystaniu innowacyjnej lampy, która sprawia, że wybielanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Zapisz się na wizytę i sam się o tym przekonaj!

Nowoczesne zabiegi wybielania zębów

Kolor szkliwa w dużej mierze uzależniony jest od kwestii genetycznych, ale także nasza dieta, picie kawy, czerwonego wina czy palenie papierosów może sprawić, że zęby staną się ciemniejsze. Jeszcze do niedawna, aby wybielić zęby i otrzymać zadowalający efekt, trzeba było skorzystać z serii zabiegów wybielających. Wszystko zrewolucjonizowała lampa Beyond Polus Advanced, która jest metodą w pełni bezpieczną i szczególnie docenianą przez osoby niecierpliwe, którym zależy na natychmiastowym wybieleniu. Za pomocą naświetlania zębów tą nowoczesną lampą możemy wybielić nie tylko wszystkie zęby, ale także pojedyncze. Kolejną doskonałą wiadomością jest to, że wybielanie zębów Beyond nie powoduje nadwrażliwości zębów ani nie podrażnia dziąseł… Profesjonalne zabiegi wybielania zębów to prosty, szybki i co najważniejsze bezpieczny sposób na piękne, białe zęby i hollywoodzki uśmiech.