Sklep z produktami apple

Ipad air

Nowy iPad Air, to zdecydowanie bardzo dobry tablet i dla wielu osób będzie doskonałym wyborem. iPad Air 2020 otrzymał bardzo wiele funkcji, które wcześniej były dostępna tylko w iPad Pro. Czym wyróżnia się ten tablet? Po pierwsze płaskie krawędzie, które mają opcje jak iPhone 12, ale w 11 calowej wersji. Druga sprawa, obsługuje klawiaturą magic keyboard oraz apple pencil. Obsługa tych dwóch urządzeń plus etui smart keyboard folio sprawia, że wielu wypadkach iPad może zastępować laptopa. Dodatkowo tablet wyposażony jest w szybkie ładowanie portem USB-C. Ofertę możesz sprawdzić na stronie Lantre Premium Reseller.

Poznaj Apple iPad Air

Wygląd:

iPad Air 4 jest dostępny w takich kolorach: zielonym, różowym złocie, srebrze i szarości. Porównując do starszej wersji można zauważyć, jak usunięcie przycisku Home z dolnej części ekranu dało Apple możliwość zwiększenia rozmiaru ekranu na przepięknym wyświetlaczu Liquid Retina.

Warto jeszcze zauważyć, że wyposażony jest on w bezpieczny czytnik touch id, oraz oczywiście dostępna jest funkcja obsługa apple pay dzięki czemu ipadem air możesz zapłacić dotykowo.

Wyświetlacz

Zacznę od słabszej strony, odświeżanie na poziomie 60 Hz nie jest powalającym osiągnięciem ,szczególnie biorąc pod uwagę cenę urządzenia, można oczekiwać więcej. Oprócz tego jednak iPad może pochwalić się doskonałym wyświetlaczem z szeroką gamą kolorów zdjęcia i filmów.

Wyświetlacz ma rozdzielczość 2360 x 1640 i wielkość 10,9 cala. Według Apple maksymalna jasność wynosi 490 nitów, z technologią true tone odpowiedzialną za dopasowanie jasności wyświetlacza do otoczenia. Dobrą wiadomością jest kompatybilność iPada z Apple Pencil.

Głośniki i słuchawki

W ipadzie air dźwięk można uznać za doskonały za sprawą głośników stereo wysokiej jakości. Dźwięk jest przestrzenny i wypełnia całe pomieszczenie. W tym momencie warto wspomnieć, że nie przewidziano wyjścia na słuchawki. Jeżeli chcesz tak słuchać muzyki musisz zaopatrzyć się w słuchawki bezprzewodowe.

Aparat

Wyświetlacz ma doskonałe parametry, ale czy można robić dobre fotografie tabletem? Zdania są podzielone, trzeba przyznać, że wiele jeszcze brakuje do aparatów znanych ze smartfonów. Co prawda zdjęcia wykonane w dobrym świetle w dzień można uznać za udane, to już zdjęcia nocne lub w gorszych warunkach niekoniecznie nas zadowolą. Dobra jest za to kamera, która spokojnie wystarczy nam do rozmowy.

Podsumowując temat, iPad Air to bardzo solidny tablet, który będzie podobał się wielu z was. Według mnie produkt godny polecenia.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz