Sabrina Pilewicz – ulubiona projektantka gwiazd

”Marka Sabrina Pilewicz to Ja. Odbicie mojej osobowości, marzeń, wierzeń, inspiracji, doświadczenia, emocji i uczuć. Każdy, kto choć przez chwilę miał kontakt z moimi kreacjami, zauważy, że w projektach opieram się o symetrię, logikę i harmonię. To nadaje moim pracom, zaskakujący dla sztuki ubioru, wymiar „matematyczny”.

Każdy kto poznał projektantkę, wie że powyższe słowa w 100% oddają sens jej projektów. Nic dziwnego, że zrobiła w naszym kraju oszałamiającą karierę, powoli również zaczyna być rozpoznawana zagranicą. Jej torebki noszą gwiazdy i blogerki oraz wszystkie fanki luksusowych marek.

Sabrina Pilewicz urodziła się w 1986 r. w Wiedniu. Projektowania uczyła się w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania. Pierwszą torebkę stworzyła dla siebie. Projektantka kocha Włochy, do których jeździ 2 razy w roku. To stamtąd czerpie inspiracje do swoich projektów, we Włoszech również zaopatruje się w materiały. Sabrina Pilewicz uważa, że zakup porządnej skórzanej torebki to inwestycja. Wprawdzie wysokie ceny mogą odstraszać, ale projektantka podkreśla, że jej projekty wykonane są ze skór najwyższych jakości i posłużą latami. Do tego dochodzi ręczne szycie oraz akcesoria, np. „nóżki” torebek wykonane są ze stopu biżuteryjnego. Również obsługa klienta jest na wysokim poziomie, a każda klientka otrzymuje przy zakupie upominek.

Ceny torebek wahają się od 600 do 2500 zł. Najdroższe są modele z kolekcji SPxPOWERPUFFGIRLS, które kształtem i kolorami nawiązują do bohaterek filmu animowanego „Atomówki”: Bójki, Bajki i Brawurki