Romantyczna kolacja? Zobacz, na jakie buty możesz się zdecydować

Romantyczna kolacja z ukochanym to dla każdej kobiety okazja do przywdziania stroju, który podkreśli charakter tego wydarzenia i pokaże, jak wiele znaczy dla niej partner. Oczywiście to wyjątkowego stroju trzeba dodać wyjątkowe buty. Zobacz zatem, na jakie możesz się zdecydować.

Szpilki zawsze w modzie

Szpilki to buty klasycznie przypisywane do wszystkich wyjątkowych okazji i eleganckich kobiecych strojów. Z tego też powodu praktycznie każda pani posiada w swojej szafie choć jedną ich parę. Są szczególnie chętnie wykorzystywane właśnie podczas takich spotkań, jak randki, w czasie których pełnią rolę obuwia nie tylko pięknego, ale i dodającego seksapilu.

Wyjątkowe damskie szpilki, które idealnie sprawdzą się podczas romantycznego spotkania, mogą mieć różną wysokość, kolor czy ozdoby. Do najbardziej klasycznych należą czarne, nude i czerwone – pierwsze to obuwie nieomal uniwersalne, drugie pozwala pięknie przedłużyć nogi i jednocześnie pozostaje subtelne, co sprawia, że świetnie współgra między innymi z lekkimi sukienkami. Czerwone szpilki to klasyka sama w sobie, która automatycznie przywodzi na myśl kobiety zmysłowe, uwodzicielskie i pewne siebie.

Warto także zwrócić uwagę na krój obcasa – oprócz klasycznych, prostych podwyższeń świetnie sprawdzą się także ozdobne, z łukowatym wcięciem w środku i nietypową kolorystyką, na przykład złoceniem w dolnej części. Możesz także sięgnąć po inne modele, które posiadają dodatkowe ozdoby lub nietypowe kolory. A jeśli poszukujesz inspiracji lub konkretnej pary, strona Brilu.pl z pewnością pomoże ci w dokonaniu wyboru.

Czółenka na słupku: wygoda i elegancja

Jeśli lubisz podwyższane buty, ale szpilka wydaje ci się zbyt niewygodna i za mało stabilna, albo w planie po kolacji jest dłuższy spacer, lepszym wyborem mogą być czółenka na słupku. Takie buty są idealnym połączeniem stylu, elegancji i wygody. Pozwalają na swobodne poruszanie się praktycznie po każdej nawierzchni, dlatego jeśli nawet zawitacie do parku, będzie ci w nich wygodnie.

Dodatkowo, czółenka na słupku podobnie jak szpilki prezentują się wyjątkowo elegancko. Są butami na każdą okazję, ale w czasie romantycznego spotkania pomogą w podkreśleniu wyjątkowości tej sytuacji. Wiele z nich ma też bardzo ozdobne kształty i kolory, co pomoże w znalezieniu odpowiednich. Docenić mogą je również panie o wyjątkowo szczupłych stopach – czółenka, które mają pasek wokół kostki, będą lepiej leżeć na ich stopach niż inne typy obuwia.

Balerinki dla miłośniczek absolutnej wygody

Na romantyczne spotkanie wcale nie musisz iść na obcasach! Jeśli ich nie lubisz albo względy zdrowotne nie pozwalają ci na zakładanie butów na jakimkolwiek podwyższeniu, możesz zdecydować się na balerinki. Te buty sprawdzą się także, jeśli zależy ci na zachowaniu wygody i romantyczna kolacja ma nieco bardziej sportowy charakter – z pewnością docenisz je, jeśli potem wybierzecie się na długi spacer, na tańce albo w inny sposób skorzystacie z rozrywek, które oferuje wasze miasto.

Balerinki to także rozwiązanie doskonałe dla szczególnie wysokich kobiet, które nie chciałyby dodawać sobie kolejnych centymetrów.