Retro kuchnia – jak możesz osiągnąć taki styl?

Stało się, czas na remont kuchni! Może dopiero planujesz jej wykończenie, bo właśnie Twój dom marzeń osiągnął stan surowy? W każdej z tych sytuacji konieczne będzie wybranie mebli i urządzeń, które będą ze sobą idealnie współgrać! Jeżeli Twoim celem jest kuchnia retro, uwielbiasz ten styl i chcesz go stworzyć w tym pomieszczeniu, postaw na produkty firmy Lofra!

1. Kuchnia retro z retro lodówką!

2. Piekarnik w stylu retro

3. Płyta do zabudowy w stylu retro nie istnieje? Mylisz się!

4. Okapy retro firmy Lofra – coś pięknego

5. Mikrofala retro, zmywarka retro i ekspres do kawy retro – niech wszystko ze sobą współgra!

Kuchnia retro to coś, o czym marzy coraz więcej kobiet i mężczyzn w trakcie remontu lub projektowania tego pomieszczenia. Jeżeli chcesz znaleźć wyposażenie w takim stylu sprawdź sklep Lofra.pl. Po wejściu na tą stronę Twoim oczom ukażą się majestatyczne, niezwykle perfekcyjnie wykończone, wyjątkowe urządzenia do kuchni w stylu, który królował dziesiątki lat temu! Oczywiście urządzenia w nowoczesnym wydaniu z funkcjami, o jakich nawet nie marzyłeś!

Kuchnia retro z retro lodówką

Jeśli myślisz, że nie ma opcji, abyś znalazł lodówki wykonane w stylu retro – mylisz się. Jest ich naprawdę sporo, szczególnie kiedy odwiedzasz stronę firmy Lofra. Znajdziesz tam propozycję, obok których nie będziesz mógł przejść obojętnie. Czekają na Ciebie urządzenia w różnych barwach, oczywiście każda lodówka z zachowaniem wykończenia w stylu retro. I tak możesz liczyć na barwę srebrną, kremową, czy bordową. Nie mogło zabraknąć dekoracyjnych elementów na tych produktach firmy Lofra. Przykładem mogą być pozłacane uchwyty, które widowiskowo zgrywają się z resztą barw. Lodówki te są bardzo pojemne, mają także sporych rozmiarów zamrażarki. To nie wszystko, możesz z ich pomocą stworzyć lód w kilka minut, otrzymać chłodną, pyszną wodę, wszystkie funkcje i możliwości sprawdzisz z kolei na wyświetlaczu. Kuchnia retro to nie tylko sama lodówka. Musisz także pamiętać o reszcie wyposażenia, które będzie do niej pasować stylistycznie. Wykończenie musi się więc zgadzać, osiągniesz to wybierając inne urządzenia z oferty firmy Lofra.

Piekarnik w stylu retro

Przejdźmy teraz do piekarnika. Jeżeli myślałeś, że on także nie może być wykończony w stylu retro, troszkę Cię zaskoczymy. Oczywiście znów mowa o ofercie tej samej firmy, która od lat produkuje tego typu urządzenia dla szerokiego grona swoich klientów. Co wyróżnia piekarniki tego producenta? Oczywiście wykończenie, zostało stworzone dokładnie tak, jak to w przypadku lodówki. Oczywiście z zachowaniem kolorów w poszczególnych modelach. Znów krem łączy się tutaj pięknie ze złotem i bielą tworząc niepowtarzalny retro klimat w Twojej kuchni. Są to urządzenia wielofunkcyjne, bardzo oszczędne, jeśli chodzi o pobór energii, przygotowujące potrawy w sporych temperaturach, szybko i bez najmniejszych problemów. Powłoka przedniej części piekarników wykonana jest z materiału z systemem „easy clean”. Usuwanie zabrudzeń nie będzie najmniejszym kłopotem!

Płyta do zabudowy w stylu retro nie istnieje? Mylisz się!

Jedna kategoria, a w niej kilka serii, w tych seriach kilka możliwości dostosowanych do wymagań i oczekiwań klientów. Tak prezentuje się oferta firmy Lofra, jeśli chodzi o płyty do zabudowy. Jest ich naprawdę sporo, każda wyróżnia się na tle innym zarówno wykończeniem, jak i funkcjami. Na co możesz liczyć? Kilka, głównie cztery palniki, elektryczne włączniki z blokadą bezpieczeństwa, ochronę Gaz-Stop, czy żeliwny ruszt nie do ruszenia! To naprawdę wysoka jakość wykonania. Producent zwraca bowiem uwagę nie tylko na unikatowe i jedyne w swoim rodzaju wykończenie, ale również funkcje i zabezpieczenia. Dzięki temu kuchnia retro w Twoim domu będzie funkcjonalna, bezpieczna i piękna!

Okapy retro firmy Lofra – coś pięknego

Co powiesz na okap, którego styl i wzornictwo jest dokładnie takie samo jak w przypadku lodówki, piekarnika, czy płyty do zabudowy? Według nas bajka, sądzi tak również wielu klientów firmy Lofra. Jakie okapy czekają na Ciebie w ofercie tego producenta? Przede wszystkim skuteczne z silnikiem statycznym, który będzie pracował cicho i płynnie. Urządzenia te gwarantują możliwość wyboru spośród czterech prędkości wentylacji, mają filtry z węglem aktywnym i filtry metalowe Anti-Fat. Co ciekawe, do okapów marki Lofra dołączany jest pilot sterujący, nie musisz więc nawet do niego podchodzić, aby włączyć urządzenie. Kolejne niebanalnie wykończone urządzenie w Twojej kuchni retro.

Mikrofala retro, zmywarka retro i ekspres do kawy retro – niech wszystko ze sobą współgra!

Myślisz, że to koniec? Oczywiście, że nie. Firma Lofra stawia także na mikrofalówki, zmywarki, ekspresy do kawy, czy nawet grille ogrodowe, które również wykonane są w stylu retro. Urządzenia niezwykle nowoczesne, bardzo funkcjonalne, trwałe i skuteczne, które wyglądają jak z poprzedniej epoki! To jedyne w swoim rodzaju wykonania, na które naprawdę warto postawić. Przekonaj się o tym, już teraz zaprojektuj swoją kuchnię marzeń z urządzeniami tego producenta, a na pewno nie pożałujesz!